Romans ciężko jest utrzymać w tajemnicy, a prawda niemal zawsze w końcu wychodzi na jaw. Nawet jeśli nie – konsekwencje zazwyczaj nie są wcale przyjemne. Boleśnie przekonał się o tym pewien żonaty mężczyzna, gdy otrzymał list od byłej kochanki.

Ten romans był wyjątkowo płomienny i trwał kilka dobrych lat. Żonaty mężczyzna miał kochankę, która była piękną, gorącą Włoszką. Od razu zawróciła mu w głowie, jednak pojawiły się dość poważne komplikacje…

Ognisty romans

Mężczyzna oczywiście myślał, że uda mu się utrzymać zdradę w tajemnicy. Prawda ma jednak krótkie nogi! Niewierny mąż już od kilku lat zdradzał swoją żonę z pewną pięknością z Włoch. Włoska kochanka od razu zawróciła mu w głowie, a początkowe niezobowiązujące spotkania wkrótce przerodziły się w kilkuletni płomienny romans. Sielanka nie potrwała jednak długo – pewnego dnia kochanka poinformowała mężczyznę, że jest w ciąży.

Spanikowany mężczyzna wymyślił plan, który wydał mu się idealny. Postanowił rozwiązać problem w wyjątkowo sprytny sposób – zaplanował, że da kochance pieniądze i zaproponuje jej powrót do rodzinnych Włoch. Tam miała urodzić dziecko z daleka od niego i jego żony, a on zobowiązał się utrzymywać potomka do osiągnięcia pełnoletniości. Brzmi jak plan idealny, prawda?

Prawda zawsze wyjdzie na jaw

Plan wcale jednak nie był tak doskonały. Wprawdzie kochanka przystała na propozycję ukochanego i zgodziła się wrócić do ojczyzny, wymyślili nawet specjalny plan, jak poinformuje go o narodzinach dziecka. Żeby nic się nie wydało, miała wysłać kochankowi pocztówkę z Włoch, na której napisze po prostu Spaghetti. Minęło kilka miesięcy i kartka rzeczywiście przyszła na jego domowy adres.

Gdy niewierny mąż wrócił z pracy, żona powiedziała mu, że przyszła do niego dziwna kartka. Podała mu ją, bacznie obserwując jego minę. Mężczyzna wziął do ręki pocztówkę, a gdy ją przeczytał… zbladł i stracił przytomność.

Na kartce bowiem widniała wiadomość o treści:

– Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Trzy porcje z kulkami mięsnymi, dwie – bez. Wyślij więcej sosu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
pexels.com

Nikt miał się nie dowiedzieć o ciężarnej kochance.

romans
rawpixel.com

Prawda okazała się bolesna… nawet tajny kod nie pomógł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułMichał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiedli się. Sprawa rozwodowa trwała 5 minut
Następny artykułJak dobrać pomadę do brwi? Zwróć uwagę na odcień włosów i cery
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.