Romans Małgorzaty Braunek wstrząsnął był na ustach całej Polski. Aktorka związała się ze znanym gwiazdorem, z którym łączyło ją żywe uczucie. Zaszła w ciążę będąc jeszcze z mężem. Kochankowie nie mogli bez siebie żyć, szybko jednak okazało się, że sobą też nie.

Romans Małgorzaty Braunek ze słynnym reżyserem był skandalem. Kochankowie byli w sobie zakochani bez pamięci, ale według wielu ich związek nie miał prawa przetrwać. Co wydarzyło się pomiędzy parą?

Romans Małgorzaty Braunek z gwiazdorem

Małgorzata Braunek była w drodze na festiwal w Brazylii, a we Francji miała przesiadkę. Jechała tam w towarzystwie Andrzeja Wajdy, Beaty Tyszkiewicz oraz Daniela Olbrychskiego. Jej towarzysze podróży mieli spotkać się z Andrzejem Żuławskim na lotnisku w Paryżu. Nie wiedziała, że to spotkanie wiele zmieni w jej życiu.

– Był pięknym, obdarzonym charyzmą mężczyzną. Nie mógł nie robić wrażenia — opisywała Andrzeja Żuławskiego po latach.

Ich romans rozpoczął się niedługo później. Był głównym tematem plotek na planie filmu Trzecia część nocy, do którego zaprosił młodą aktorkę reżyser. Oboje pozostawali w stałych związkach, jednak to nie stało zakochanym na przeszkodzie. Wkrótce okazało się, że Małgorzata Braunek jest w ciąży.

– Powiedziałem jej: jesteśmy oboje okropnymi ludźmi, bo ty masz męża, który jest dobrym człowiekiem, a ja jestem w parze z kimś, kto mnie kocha. A właśnie ich zostawimy i będziemy parą złoczyńców — wspominał swoją reakcję na wiadomość o ciąży kochanki Andrzej Żuławski.

małgorzata braunek i andrzej żuławski
fot. instagram.com @andrzejzulawski

Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski

Reżyser szybko oświadczył się kochance, która natychmiast postarała się o rozwód. Po dziewięciu miesiącach na świat przyszedł ich syn Xawery Żuławski, a para nie posiadała się ze szczęścia. Ich związek okazał się jednak trudny.

Po latach Małgorzata Braunek wyznała, że Andrzej Żuławski zmuszał ją do pracy ponad jej siły, gdy była w ciąży. Para ostatecznie zdecydowała się na rozstanie. Cztery lata później miał miejsce ich rozwód. Po rozstaniu para wypowiadała się o sobie nawzajem głównie źle.

Małgorzata Braunek została z Xawerym w Polsce, a Andrzej Żuławski wyemigrował do Francji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
Fot. filmpolski.pl

Małgorzata Braunek miała romans z Andrzejem Żuławskim.

romans
fot. instagram.com @kulturalno_kulturalni

Aktorka zaszła w ciążę, będąc jeszcze z mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Wielka radość w życiu Majki Jeżowskiej. Do gwiazdy spływają setki gratulacji
  3. Dom Anny Kalczyńskiej robi wrażenie. Gwiazda DDTVN pokazała luksusowe wnętrza
  4. Idole nastolatek skazani za zbiorowy gwałt. Dwóch piosenkarzy pop wykorzystało nieprzytomne kobiety
  5. Gwiazda TVP urodziła! Zdradziła bardzo oryginalne imię dziecka
  6. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułPies straszliwie wył w łazience. Gdy kobieta otworzyła drzwi, odkryła, co robi z nim jej mąż
Następny artykuł7 zdjęć, przez które wszyscy zastanowimy się dwa razy zanim wejdziemy do wody. Zdjęcie numer 3 wywołuje ciarki
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.