Konflikt na linii Małgorzata Rozenek – Kuba Wojewódzki jest coraz ostrzejszy, a główne postaci sporu prowadzą go obecnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowanie internautów jest olbrzymie, a media uważnie śledzą każdy krok. Wszyscy byli przekonani, że SMS-y, o których pisał Wojewódzki, znokautują Małgorzatę. Ona jednak ujawnia coś jeszcze gorszego. Czy sprawa znajdzie swój finał na sali sądowej?

Atak Wojewódzkiego

Król TVN uderzył w Małgorzatę Rozenek kompromitując ją w całym internecie. Ujawnił, że pragnęła z nim seksu i namawiała do zdrady partnerskiej, gdy był już w związku z Renatą Kaczoruk. Żona Radosława Majdana nie zaprzeczyła temu co napisał Wojewódzki. Postanowiła jednak ostro wejść do gry.

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki NOKAUTUJE! „Oto SMS-y. Rozenek chciała ZDRADY i SEKSU ze mną”

– Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki – przekazał w oświadczeniu Wojewódzki.

Riposta Rozenek

Na ostrą reakcję Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. Ogłosiła, że Renata Kaczoruk w brutalny sposób rozbiła małżeństwo, a w SMS-ach Wojewódzkiego znajdują się treści, które pokazują, że Król TVN w bardzo instrumentalny sposób traktuje zarówno inne kobiety, jak i swoją obecną partnerkę.

– Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła ? Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach – napisała w oświadczeniu Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w „Koronie królów” – zakończyła Rozenek

https://www.instagram.com/p/BeQvBmCFZj2/?taken-by=m_rozenek