Connect with us

Showbiz

Rozenek proponuje Renulce „angaż w Koronie Królów”. Nada się?

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Wczoraj wszyscy byliśmy świadkami ostrej wymiany zdań pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Padło wiele gorzkich słów i szokujących zarzutów, które jeśli nie znajdą finału na sali sądowej, mogą zagrozić dalszej karierze zarówno Gosi, Kuby, jak i Renatce. Rozenek nie kończy jednak złośliwości, zaproponowała Renulce, dziewczynie Wojewódzkiego, „angaż w Koronie królów”. Sądzicie, że sprawdziłaby się jako aktorka? 

Więcej o tym konflikcie przeczytacie w dwóch naszych artykułach:

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki NOKAUTUJE! „Oto SMS-y. Rozenek chciała ZDRADY i SEKSU ze mną”

ZOBACZ TEŻ: Rozenek odpowiada Kubie na SMS-y o zdradzie seksualnej. UJAWNIA coś gorszego!

Angaż w „Koronie królów”

Nowy serial telewizji polskiej „Korona Królów” odbił się w sieci niemałym echem. Po kilku odcinkach serialu w internecie zrobiło się gorąco od ilości błędów, jakie się tam znalazły. Pod ostrzałem internautów znalazła się też kiepska gra aktorska, w sieci pojawiły się też inicjatywy w których „zbierano firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji”.

Małgorzata Rozenek zasugerowała w swoim oświadczeniu, że Renata Kaczoruk świetnie pasuje do nowej produkcji telewizji publicznej.

Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w „Koronie królów” – napisała ironicznie Rozenek

Trzymamy kciuki za karierę aktorską Renulki. Być może wygryzie samą Halinę Łabonarską, która odgrywa rolę Jadwigi Bolesławówny?

https://www.instagram.com/p/BeFY5O_hqzV/?taken-by=koronakrolowtvp

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy