Wczoraj wszyscy byliśmy świadkami ostrej wymiany zdań pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Padło wiele gorzkich słów i szokujących zarzutów, które jeśli nie znajdą finału na sali sądowej, mogą zagrozić dalszej karierze zarówno Gosi, Kuby, jak i Renatce. Rozenek nie kończy jednak złośliwości, zaproponowała Renulce, dziewczynie Wojewódzkiego, „angaż w Koronie królów”. Sądzicie, że sprawdziłaby się jako aktorka? 

Więcej o tym konflikcie przeczytacie w dwóch naszych artykułach:

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki NOKAUTUJE! „Oto SMS-y. Rozenek chciała ZDRADY i SEKSU ze mną”

ZOBACZ TEŻ: Rozenek odpowiada Kubie na SMS-y o zdradzie seksualnej. UJAWNIA coś gorszego!

Angaż w „Koronie królów”

Nowy serial telewizji polskiej „Korona Królów” odbił się w sieci niemałym echem. Po kilku odcinkach serialu w internecie zrobiło się gorąco od ilości błędów, jakie się tam znalazły. Pod ostrzałem internautów znalazła się też kiepska gra aktorska, w sieci pojawiły się też inicjatywy w których „zbierano firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji”.

Małgorzata Rozenek zasugerowała w swoim oświadczeniu, że Renata Kaczoruk świetnie pasuje do nowej produkcji telewizji publicznej.

Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w „Koronie królów” – napisała ironicznie Rozenek

Trzymamy kciuki za karierę aktorską Renulki. Być może wygryzie samą Halinę Łabonarską, która odgrywa rolę Jadwigi Bolesławówny?

https://www.instagram.com/p/BeFY5O_hqzV/?taken-by=koronakrolowtvp

ładowanie...

Zobacz również