Małgorzata Rozenek znana jest ze swojego wyczucia stylu i umiejętnego dobierania odpowiednich kreacji. Tym razem gwiazda znów urzekła swoich fanów i zaprezentowała się w niecodziennych spodniach. Cena ubrania założonego przez prowadzącą „Dzień Dobry TVN” naprawdę może szokować.

Perfekcyjna Pani Domu spełniła niedawno jedno ze swoich największych marzeń i zadebiutowała jako nowa prowadząca program „Dzień Dobry TVN”. Występująca u boku Krzysztofa Skórzyńskiego gwiazda stała się obiektem krytyki po tym, jak na planie śniadaniówki zaliczyła kilka wpadek.

Mimo trudności i kilku niedociągnięć nie da się ukryć, że prezenterka zawsze prezentowała się nienagannie i zachwycała widzów swoim pięknym wyglądem. Tym razem po raz kolei zaprezentowała się w przykuwającej uwagę stylizacji. Co założyła na siebie gwiazda?

Małgorzata Rozenek odsłoniła trochę ciała i zachwyciła swoją nową stylizacją

Nowa prowadząca program „Dzień Dobry TVN” pojawiła się ostatnio na imprezie marki Schwarzkopf, której jest ambasadorką. Na organizowanej co roku konferencji Małgorzata Rozenek zachwyciła swoją niezwykle modną skórzaną stylizacją. Perfekcyjna Pani Domu miała na sobie czarną bluzkę, marynarkę wykonaną z materiału przypominającego skórę oraz połyskujące buty na platformie i bardzo wysokim obcasie.

Jednak to, co najbardziej przykuło uwagę internautów to niecodzienne spodnie, jakie założyła na siebie gwiazda. Małgorzata Rozenek postawiła na połyskujące czarne dzwony wykonane z materiału skóropodobnego. Ich najbardziej rzucającym się w oczy elementem było wiązanie, które ciągnęło się na całej długości nogawki i odkrywało sporo ciała prezenterki.

Małgorzata Rozenek pozuje w spodniach za 1800 złotych

Okazało się, że nowy nabytek gospodyni śniadaniówki TVN to model polskiej marki AGGI, którą można nabyć w luksusowym internetowym sklepie Moliera2. Co ciekawe, spodnie, jakie założyła na siebie Małgorzata Rozenek kosztują w butiku 1800 złotych.

Nie da się ukryć, że gwiazda prezentowała się naprawdę niesamowicie stylowo. Swoją kreację zaprezentowała również na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach nie brak słów fanów, którzy nie tylko komplementują ubiór prezenterki, ale też chwalą ją za umiejętność idealnego doboru swojej stylizacji.

„Pięknie pani wygląda”

„Piękna marynarka”

„Stylizacja!” – czytamy na profilu Perfekcyjnej Pani Domu na Instagramie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Zrobiła to dla widzów
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

 

 

 

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.