Rano media obiegła wiadomość o zakończeniu emisji autorskiego programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz poinformował o tym osobiście, wykorzystując konto w mediach społecznościowych. Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, czy decyzja ta wiąże się z niedawnymi krytycznymi opiniami pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Historia sprzeczek pary jest wyjątkowo długa i skomplikowana.

„Kuba Wojewódzki” znika z anteny

Celebryta opublikował dziś na Instagramie czarno-białe zdjęcie z wymownym podpisem.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki. Dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat – czytamy w treści posta.

Czas ogłoszenia końca show zbiegł się z wywiadem, którego Kuba udzielił kilka dni temu Annie Kalczyńskiej w „Dzień Dobry TVN”. Jednym z tematów szybko stała się Perfekcyjna Pani Domu.

– Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Miało to nie spodobać się dyrektorowi programowemu TVN Edwardowi Miszczakowi.

Wojewódzki vs Rozenek. Historia konfliktu

Wszystko zaczęło się w momencie emisji programu „Azja Express”, w którym udział wzięli tak Majdanowie, jak i ówczesna partnerka Kuby – Renata Kaczoruk. Małgonia nie szczędziła jej słów krytyki, na co zareagował Wojewódzki, formułując niezwykle ostrą opinię.

Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp*doliła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała – powiedział.

Sprawa trafiła finalnie… do sądu. Wojewódzki przegrał, jednak następnie podzielił się informacjami na temat SMS-ów z propozycjami, które miała przesyłać mu Rozenek. Ta nie pozostała zaś dłużna.

– Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm…) perfekcji – stwierdziła na Instagramie [pisownia oryginalna].

Jak widać, konflikt trwa w najlepsze. W świetle obecnych wydarzeń nie zanosi się również, by miał się on prędko zakończyć.

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Kolejny po Beacie P. legendarny polski gwiazdor w tarapatach. Zajmuje się nim prokuratura

Redaktor