Różnica wieku to dla niektórych problem nie do przeskoczenia, ale dla innych nie ma większego znaczenia. Ta kobieta nie ma z nim żadnego problemu. Swojego partnera poznała przez swoją najlepszą przyjaciółkę. Mężczyzna jest jej… ojcem. Jak działa taka nietypowa relacja i jak odnajduje się w tym galimatiasie córka mężczyzny?

Droga do znalezienia prawdziwej miłości nigdy nie jest prosta. To raczej kręta ścieżka, której pokonanie może zająć nam wiele długich lat. Może również się okazać, że na jej końcu oczekuje na nas ktoś, kogo nigdy byśmy się tam nie spodziewali. Jak postąpić w takiej sytuacji? Część osób na pewno wybierze przestrzeganie społecznych konwenansów i mają do tego pełne prawo. Jednak ci ludzie wybrali zupełnie inną drogę. Różnica wieku nie była dla nich przeszkodą.

Dzieli ich duża różnica wieku, łączy — inna kobieta

Historia Taylor i Kerna jest naprawdę niezwykła. Para poznała się poprzez… córkę mężczyzny. Taylor pracowała z Amandą, swoją najlepszą przyjaciółką, kiedy poznała jej ojca. Mężczyzna od razu wpadł jej w oko. Co prawda różnica wieku między nimi to aż 21 lat, ale jego ciało wciąż zachwyca.

różnica wieku
popularne.com

Taylor i Kern to nietypowa para. 

Szybko okazało się, że Taylor i Kern bardzo dobrze się dogadują. Mieli podobne poczucie humoru, łączyło ich wiele tematów. Żadne z nich nie spodziewało się, że ich relacja rozwinie się w taki sposób. Kiedy się poznali, Kern był żonaty. Taylor również była w stałym związku. Jednak nie udało im się wygrać z wzajemnym przyciąganiem. 

Jak w bajce

Związek Kerna i Taylor dalej potoczył się w sposób zaskakująco bezbolesny. Okazało się, że prawdziwa miłość naprawdę pokonuje wszystkie przeszkody. Co było ważne zarówno dla Kerna, jak i Taylor — Amanda nie ma nic przeciwko ich związkowi. Co więcej, publikują wiele zdjęć ze wspólnych wakacji. 

Obecnie ta nietypowa para jest już po ślubie. Nie planują jednak wcale zbyt drastycznych zmian. Z pewnością nie planują dziecka. Lubią swój ekskluzywny styl życia i nie planują zmieniać go tak, by dopasować się do bardziej klasycznego modelu rodziny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

różnica wieku
nypost.com

Ciężko na pierwszy rzut oka powiedzieć, która z kobiet jest jego żoną, a która córką. 

różnica wieku
nypost.com

Para jest już po ślubie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: popularne.com

Poprzedni artykułMakijaż odmładzający po 40. 5 złotych zasad młodego wyglądu
Następny artykułUwielbiany bohater ”M jak miłość” został uśmiercony. ”Żegnam się z serialem na zawsze”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego