Różnica wieku potrafi być zabójstwem dla związku? Zdecydowanie nie w przypadku tej pary zakochanych! 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym od siebie o 42 lata mężczyzną! Pomimo wielu obraźliwych komentarzy i ciągłego wytykania palcami, uczucie, którym się dążą, zupełnie nie gaśnie. Para jest idealnym przykładem tego, że prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko!

Związki, w których parterów dzieli spora różnica wieku, od zawsze cieszyły się zwiększonym zainteresowaniem społeczeństwa. Nie zapominajmy jednak, iż są one z góry skazane na niepowodzenie i szybkie rozstanie. Historia tej dwójki idealnie pokazuje, że pomimo różnic da się stworzyć udany związek. Wystarczy tylko odrobina chęci i zaangażowania. A wtedy nawet krytyka bezlitosnych ludzi nie będzie w stanie rozdzielić kochanków!

Różnica wieku nie jest dla nich problemem

Urszula Grzelak swoją znajomość z Nigelem Thorpe rozpoczęła jako 16-letnia dziewczyna. Teoretycznie nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie dzieląca ich różnica wieku. Mianowicie jej wybranek miał wówczas…58 lat.

Zastanawiacie się, jak właściwie para się poznała? Otóż Urszula w sierpniu 2016 roku swoje wakacje spędzała u ciotki, która od jakiegoś czasu mieszka w Wielkiej Brytanii. Z okazji przyjazdu rodzina postanowiła zorganizować imprezę niespodziankę- po to by łatwiej było jej się zaklimatyzować w nowym miejscu.

To właśnie tam poznała Nigela- serdecznego przyjaciela jej ciotki.

Para od samego początku wpadła sobie w oko. Urszula była pod wrażeniem jego dojrzałego podejścia do życia. U jej rówieśników było to zupełnie niespotykane.

Połączyło ich zamiłowanie do muzyki rockowej

Urszula w towarzystwie mężczyzny czuła się niesamowicie. Była między nimi chemia, której nigdy wcześniej nie doświadczyła. Migel początkowo wzbraniał się przed swoimi uczuciami.

-Pamiętam, jak wyznał, że potrzebuje czasu. To wszystko działo się dla niego zbyt szybko- wspomina Urszula.

Kilka dni później Urszula wracała do Polski, a mężczyzna postanowił ją zawieźć na lotnisko. To tam po raz pierwszy sie pocałowali!

Jej rodzice zupełnie nie popierali jej miłości

Po powrocie do domu dziewczyna postanowiła podzielić się z rodzicami swoim szczęściem. 

Zabrali mi nawet telefon i odcięli od internetu. Różnica wieku była dla nich niezrozumiała, mimo tego, że ich też dzieli 17 lat– wspomina. 

Jednak mimo to para pozostawała ze sobą w stałym kontakcie, a pod koniec 2018 roku dziewczyna przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. 

Ludzie pokazują nas palcami

Dla społeczeństwa ich miłość jest po prostu niezrozumiała. Ludzie wytykają ich palcami i szyderczo komentują. Urszula została nazwana nawet Poszukiwaczem Złota, a Migel Cukrowym tatusiem

-Chcemy stworzyć własny dom i uczynić go miejscem pełnym miłości i szacunku- komentuje ten fakt kobieta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Różnica wieku
MDWfeatures @Urszula Grzelak

Rożnica wieku nie jest dla nich żadnych problemem!

Różnica wieku
MDWfeatures @Urszula Grzelak

Zakochani tworzą bardzo udany duet i nie widzą świata poza sobą. 

Różnica wieku
MDWfeatures @Urszula Grzelak

Chętnie dzielą się ze światem swoją miłością. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Panna młoda wydała fortunę na suknię ślubną, więc postanowiła chodzić w niej przez cały tydzień. Te zdjęcia to HIT
  3. Po rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
  4. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  5. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

 

Poprzedni artykułPies wyskoczył z balkonu. Został tam zamknięty bez jedzenia i wody
Następny artykułAleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.