Różnica wieku jest jednym z tych tematów, który zawsze wywołuje masę kontrowersji. Tym razem było podobnie. Pomimo tego, że kochanków dzieli 53 lata, zupełnie im to nie przeszkadza. Mężczyzna ma zaledwie 19 lat, a jego ukochana… 71. Rodzina, która nie potrafi zrozumieć ich miłości, odwróciła się od nich.

Inność w społeczeństwie niemalże od zawsze skazana jest na szydercze komentarze oraz nieprzychylne spojrzenia. Z sytuacją tą zwykle spotykają się pary, u których gołym okiem widoczna jest rozbieżność wiekowa między partnerami. O ile niektórzy starają się zbytnio nie afiszować ze swoją miłością, inni robią wszystko, aby stać się obiektem zainteresowania.

Różnica wieku wywołuje kontowersje

19-letni Gary Hardwick po raz swoją miłość, 72-letnią Amledę Errell ujrzał w jednej z pizzerii, gdzie odbywało się przyjęcie urodzinowe. Jak sam przyznaje, od samego początku wiedział, że to właśnie ona jest wybranką jego życia. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale uczucia, którymi obdarzał kobietę, były tak ogromne, że zaledwie po dwóch tygodniach związku postanowił się oświadczyć.

-Pierwszą rzeczą, która mnie przyciągnęła do Almedy były jej piękne, wspaniałe, niebieskie oczy i osobowość. Ona zawsze jest uśmiechnięta. Jeśli kogoś kochasz, to wiek staje się tylko liczbą- szczerze przyznaje chłopak.

Dodaje jeszcze, że są szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, ponieważ ostatnie 2 lata swojego życia spędzili u boku odpowiednich osób.

Czy różnica wieku ma znaczenie?

Zdaniem tej pary, zdecydowanie nie. Tak naprawdę liczą się tylko uczucia, którymi ludzie się obdarzają. Co ciekawe, zakochani zdecydowali się nawet na założenie wspólnego konta na Instagramie. Niemalże każdego dnia dzielą się z Internautami swoim ogromnym uczuciem. Pomimo tego, że każdy kolejny kadr wywołuje masę kontrowersji, zgromadzili pokaźną liczbę 14 tysięcy obserwatorów.

Co na to ich najbliżsi? Babcia, która wychowywała Garego jest jedyną osobą, która akceptuje ich miłość. Syn Alemdy przestał się do niej odzywać, kiedy poznał jej nowego męża. Z kolei wnukom, Aaronowi i Indianie trudno było zaakceptować niewiele starszego od siebie dziadka.

A wy co sądzicie o tak dużej różnicy wieku?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Różnica wieku
instagram.com @garyandalmeda

Różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. 

Różnica wieku
instagram.com @garyandalmeda

Zakochani nie przejmują się szyderczymi opiniami społeczeństwa. 

Różnica wieku
instagram.com @garyandalmeda

Najlepiej czują się w swoim towrzystwie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Kim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
  4. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z ”M jak miłość”. „To mi się nie podoba, ale co zrobić”
  5. Dominika Gwit tańczy z Krzysztofem Ibiszem. Będzie nowa para w ”Tańcu z Gwiazdami”?
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykułJak zrobić koka? Proste i szybkie sposoby na efektowną fryzurę
Następny artykułTeściowa Ewy Chodakowskiej to prawdziwa piękność. Trenerka pokazała wspaniałe zdjęcie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.