Pamiętacie piękne różowe ciasteczko od McDonald’s? Najwyraźniej nie tylko fast-foodowa restauracja postanowiła dopasować swoje przekąski do obecnych kolorystycznych trendów. Na polskim rynku pojawił się różowy baton Kit Kat Ruby!

Kuszący swoim kolorem baton, został oblany przez producenta różową czekoladą. Wygląda naprawdę zachęcająco i okazał się istnym hitem. Co więcej, ten produkt dostaniemy również w polskich sklepach!

Zachęcający kolor i pyszny smak

Kit Kat Ruby – bo tak nazywa się czekoladowy baton, nie tylko świetnie wygląda, ale i doskonale smakuje. Baton ma owocowy smak, a czekolada uzyskała piękny, różowy kolor dzięki zastosowaniu do jej wyrobu ziaren kakaowca Ruby. Nic dziwnego, że baton zyskał tak ogromną popularność, a jego zakupem chwali się wiele instagramowiczów. Kolor idealnie wpasowuje się w panujące obecnie trendy i na zdjęciach wygląda naprawdę zachęcająco.

Cieszymy się, że to właśnie Nestlé ma możliwość, jako pierwsza firma na świecie wprowadzać produkt z nowo odkrytą czekoladą rubinową. Kit Kat Ruby to duże osiągnięcie pod względem szybkości prac nad produktem, ale także pod względem innowacyjności. Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy zaprezentować ten produkt konsumentom w Polsce – powiedziała Agnieszka Biernacka, która pełni funkcję dyrektor dywizji słodyczy w firmie Nestle Polska.

Prawdopodobnie Kit Kat Ruby do polskich sklepów trafi już w połowie kwietnia. Mają być dostępne we wszystkich popularnych centrach handlowych. Skusicie się na różowego batonika firmy Nestle?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Post udostępniony przez @fasola83

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal! Liga Mistrzów ustawiona, piłkarski świat zamarł
  2. Zdawała na prawo jazdy 32 razy! Po 2 tygodniach je straciła
  3. Koniec Edyty Olszówki. Aktorka jest na dnie

Źródło: noizz.pl