Rozpoczęcie roku szkolnego jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Uczniowie nie mogą być niczego pewni. Wszyscy zastanawiają się, czy plany pójdą po pierwotnej myśli. Najprawdopodobniej wielu Polaków czekają ciężkie chwile, a sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Rodzice są przerażeni i drżą o swoje pociechy.

Okres wakacyjny trwa, a rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Niestety nie wszyscy mogą patrzeć optymistycznie w przyszłość. Dzieci powoli szykują się do powrotu do szkół, jednak panująca sytuacja nie pozwala rodzicom na spokojne myślenie. 

Rozpoczęcie roku szkolnego zagrożone

Rok szkolny 2020/21 jeszcze się nie rozpoczął, a z kraju już dobiegają informacje o pierwszych zakażeniach koronawirusem w placówkach szkolnych. Jak donosi portal wiadomosci.radiozet.pl, u pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim wykryto obecność wirusa SARS-CoV-2.

Z uwagi na zaistniały przypadek rozpoczęcie roku szkolnego w tamtejszej szkole stoi pod znakiem zapytania. Na razie nie podjęto oficjalnych decyzji, natomiast rodzice nie mogą być spokojni o zdrowie swoich pociech.

  1. TVP przekazało najgorsze informacje. Nikt nie spodziewał się jego nagłej śmierci, niestety
  2. Koronawirus w pogotowiu ratunkowym. Kilkanaście osób zarażonych

Dyrekcja szkoły odwołuje spotkania

Dyrekcja szkoły wydała powiadomienie w kwestii zaplanowanych spotkań z rodzicami. Na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej na Facebooku pojawił się komunikat, w którym poinformowano o zaistniałej sytuacji.

Szkoła poinformowała, że wszystkie informacje w kwestii sytuacji w szkole będą wygłaszane na bieżąco. Niestety nie wiadomo czy rozpoczęcie roku szkolnego będzie możliwe w zaplanowanym pierwotnie terminie.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 5142 przypadków zarażenia koronawirusem. Miejmy nadzieję, że sytuacja się unormuje i wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Szkoła Podstawowa nr 4  im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim wydała stosowny komunikat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bus runął w przepaść, 17 osób nie żyje. W kraju ogłoszono żałobę narodową
  2. Gwiazda Polsatu odeszła w ciszy. Teraz już nikt o niej nie pamięta, choć była wspaniałą aktorką
  3. Grzegorz: „Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna”
  4. Izabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
  5. Lekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
  6. Pan Janusz jest grzybowym terminatorem. Ma system szpiegów, za 1 razem zbiera setki okazów

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Media potwierdziły najgorszy scenariusz, nie żyje
Następny artykułZ ostatniej chwili: Nie żyje Maria Janion, ogromna strata
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl