Sprawdź jak dobrze znasz świat showbiznesu… z drugiej strony. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy odgadniesz na czym siedzą najpopularniejsze gwiazdy. 

Czy wiesz, czyj to tyłek?

Tył Ewy Chodakowskiej aż krzyczy "patrz na mnie, jestem zdrowym, zadbanym tyłkiem!". Dieta, treningi i zdrowy tryb życia zdecydowanie jej w tym pomagają!

Zgadnij, kto ma taki wakacyjny poślad?

Serena Willams ma czym trząść na imprezach. Sławna tenisistka niedawno wzięła ślub, a w podróż poślubną skoczyła na wyspy Bahama.

Do kogo należy ta pupa?

Polska Barbie Anella stara się jak najbardziej upodobnić do znanej na całym świecie lalki. Pomimo nienawiści wśród internautów, hejt spływa po niej jak po kaczce.

Kawał porządnej dupy należy do...

Kim Kardashian jest zdecydowanie największym tyłkiem showbizu. Dziś jest uznawana za ikonę mody, ale mało kto pamięta, że jej kariera nabrała tempa głównie dzięki opublikowanej w sieci seks-taśmie.

Kto ma taki roztańczony tyłek?

Agnieszka Kaczorowska otworzyła niedawno swoją własną szkołę tańca. Indywidualna godzina nauki pod okiem Agi kosztuje ok 900 zł.

Zgadnij, kto ma taki seksi tyłek?

Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda, jest mistrzynią show podczas swoich koncertów. Na polskiej scenie występuje już od 16 lat!

Czyj tyłek wącha Majewski?

Dorota Wellman to polska dziennikarka, prezenterka, producentka programów radiowych i telewizyjnych. Od 2007 jest jedną z prowadzących programu DDTV.

ZOBACZ TEŻ: Rozpoznaj gwiazdy po ich piersiach [QUIZ]

ZOBACZ TEŻ: Zgadnij, czyj to tatuaż [QUIZ]

 

ładowanie...

Zobacz również