Rozstanie znanych osób zawsze przyciąga uwagę. Ich związki zawsze wydają się dużo ciekawsze niż nasze, toteż nic dziwnego, że zwracają tak dużo uwagi ze strony publiczności. Po raz kolejny wszystkie media mówią o rozwodzie kolejnej pary celebrytów. Niedawno zakończyli 11-letni związek.

Poznali się jedenaście lat temu, ponieważ oboje obracali się w podobnych kręgach. Na weselu przepięknej piosenkarki bawili się tak znani goście, jak Beyonce i Jay-Z. Jednak niedawno kobieta oświadczyła, że z powodu swojej przemiany duchowej jej życie zupełnie się zmieni. Oznajmiła, że jej rozstanie to tylko jej sprawa.

Rozstanie piosenkarki zszokowało wszystkich

Wczoraj Solange Knowles poinformowała na swoim Instagramie o tym, że rozeszła się ze swoim mężem, Alanem Fergusonem. Siostra Beyonce miała w tym roku świętować piątą rocznicę swojego małżeństwa, z mężem są razem już od jedenastu lat. Obecnie para jest w separacji. Piosenkarka długo ukrywała przed fanami ten fakt. 

rozstanie
instagram.com/saintrecords

Piosenkarka opublikowała oświadczenie na Instagramie.

Związek siostry Beyonce nie wzbudzał zazwyczaj większych kontrowersji, w przeciwieństwie do tego, co działo się u jej siostry. Sama Solange miała zatarg z Jayem-Z, kiedy okazało się, że zdradził jej siostrę. Tym bardziej zszokowała wszystkich wiadomość o tym, że kobieta nie jest już ze swoim mężem.

Fani piosenkarki w szoku

Solange Knowles poinformowała na swoich social mediach, że ze swoim mężem nie są już w związku od początku tego roku. Fani byli zszokowani, jako że zbliżała się piąta rocznica ich ślubu. W związku byli przez jedenaście lat i wydawali się w nim bardzo szczęśliwi.

— Zawsze starałam się żyć w zgodzie z moimi uczuciami, bez względu na to, jak brzydkie lub pełne miłości by nie były. Próbowałam też wykroić przestrzeń, aby chronić swoje serce i życie z jego rozwojem, ewolucją i zmianami – zaczęła tajemniczo Solange.

– 11 lat temu poznałam fenomenalnego człowieka, który zmienił każdy aspekt mojego życia. Na początku tego roku przeszliśmy w separację i rozstaliśmy się (i choć uważam, że nie jest to niczyja sprawa), uważam za konieczne, aby chronić świętość mojej osobistej prawdy i żyć w niej w pełni, tak jak robiłam przedtem i nadal będę — napisała artystka. 

Też jesteście zdziwieni jej wyznaniem?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozstanie
instagram.com/saintrecords

Kobieta po pięciu latach rozstała się z mężem.

rozstanie
instagram.com/saintrecords

Piosenkarce zależy na prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Kampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni
  3. Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice”. W odpowiedzi pokazała jego intymne zdjęcia
  4. Katarzyna Dowbor opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. ”Królowa jest tylko jedna”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

źródła: pudelek.pl, instagram.com/saintrecords

Poprzedni artykułSiostra Anny Przybylskiej pokazała jej grób po Święcie Zmarłych. Łzy same cisną się do oczu
Następny artykułPrawdziwe oblicze macierzyństwa. Olga Kalicka pokazała, jak zasnęła przy karmieniu synka
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego