Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
Robert Głowacki
Robert Głowacki 22.08.2019 13:11

Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła

Piotr Wożniak Starak
screen youtube.com@Uwaga TVN/isntagram.com@alicjabc

Rozstanie z aktorką było dla producenta traumą. Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś spotykała się z milionerem przed laty, a ich związkowi wróżono świetlaną przyszłość. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu i odległości i para się rozstała. Jaka była ich miłość i dlaczego im nie wyszło?

Zanim producent związał się z Agnieszką Szulim był zakochany w innej piękności show-biznesu. Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś była jego wielką miłością, dlatego bardzo przeżył rozstanie. Para spotykała się przez 2 lata, dlaczego im nie wyszło?

Rozstanie Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś była bardzo ważna dla producenta, mówiono właśnie, że to miłość do aktorki sprawiła, że ten zainteresował się produkcją filmową. Byli parą przez dwa lata, a ich rozstanie nastąpiło w 2005 roku. Dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu? Aktorka zdecydowała się rozwijać swoją karierę i wyjechać do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga w Nowym Jorku.

Piotr Woźniak-Starak pojechał za ukochaną za wielką wodę i zaczął studia w prestiżowej Parsons School for Design. Po kilku wspólnych miesiącach w USA nastąpiło rozstanie. Bachleda-Curuś wyprowadziła się do Los Angeles, a Piotr Woźniak-Starak wrócił do Polski. Mówiono o tym, że przez długi czas mężczyzna nie mógł pogodzić się z rozpadem ich związku.

Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś

Mimo że nie byli już razem, ich drogi połączyły się jeszcze nie raz. Piotr Woźniak-Starak wyprodukował hitowy film Bogowie i spekulowano, że Alicja Bachleda-Curuś miała zagrać ważną rolę w produkcji, jednak finalnie do współpracy nie doszło, a proponowaną jej rolę wzięła Natalia Klimas, którą później była również partnerką producenta. Do kolejnego spotkania na linii Wożniak-Starak i Bachleda-Curuś doszło we wrześniu 2014 roku podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

To właśnie dzięki namowom Piotra aktorka pojawiła się na imprezie, na której mnóstwo czasu spędziła z Woźniakiem-Starakiem i jego całą rodziną. Spekulowano, że ponowne spotkanie tej dwójki jest zapowiedzią powrotu ich uczucia, któremu zresztą kibicowała cała rodzina Staraka. Jak informuje serwis pomponik.pl Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś dali sobie drugą szansę, jednak finalnie postawili na przyjaźń.

Próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło, jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi-mówiła osoba z otoczenia producenta.

Pod koniec 2014 roku Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim. Para pobrała się we wrześniu 2016 roku w Wenecji. Za kilka tygodni obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Dziś wiceszef MSWiA poinformował, że prawdopodobnie znaleziono jego ciało. Miał 39 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rozstanie

Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś była partnerką producenta przez 2 lata.

Rozstanie

Para rozstała się w 2005 roku.

Rozstanie

Piotr Woźniak-Starak zginął podczas wypadku na jeziorze Kisajno. Miał 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
  7. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić

źródło: pomponik.pl