Rozwód uwielbianego aktora po wielu latach staje się rzeczywistością. Fani mieli nadzieję, że uda mu się pogodzić z żoną, ale gwiazdor nie widzi takiej możliwości. Po kilku miesiącach separacji ostatecznie rozstaje się z żoną, u której boku spędził 38 lat. Powód zaskoczył nawet jego najwierniejszych widzów.

Według TMZ Ron Perlman wniósł o rozwód. Z dokumentów wynika, że od maja aktor był w separacji ze swoją żoną Opal Stone Perlman. Projektantka biżuterii wyszła za niego w Walentynki 1981 roku i urodziła mu dwójkę dzieci. Alimenty nie będą jednak przedmiotem sporu, bo zarówno syn, jak i córka są już pełnoletni. 

Ron Perlman: rozwód

Fani gwiazdora są zaskoczeni informacją o jego rozwodzie. Liczyli na to, że uda mu się porozumieć z żoną, z którą spędził niemal cztery dekady. Wszystko wskazuje na to, że małżeństwa nie da się już uratować. Na jaw wychodzą fakty na temat podwójnego życia aktora.

rozwód
imdb.com

Choć Ron Perlman nie będzie płacił alimentów dzieciom, to jego żona może liczyć na spore kwoty przy podziale majątku. Wszystko przez niewierność Perlmana, który został przyłapany na pocałunkach z Allison Dunbar, gwiazdą Dwóch spłukanych dziewczyn. Kochankowie poznali się na planie serialu StartUp.

Kim jest  Ron Perlman?

Ron Perlman jest aktorem, reżyserem i scenarzystą. Urodził się w Nowym Jorku, ma polsko-węgierskie korzenie. Ukończył studia aktorskie na Uniwersytecie Minnesoty. Debiutował w 1981 roku, rozpoznawalność zyskał po pięciu latach, kiedy wystąpił w filmie Imię Róży. Przez kilka lat grał w serialu Piękna i bestia, co również przełożyło się na jego popularność – za rolę dostał Złoty Glob.

rozwód
imdb.com

Gwiazdor wystąpił w wielu znanych filmach, takich jak Hellboy, Outlander, Obcy – przebudzenie czy Stonewall. Widzom zapadł w pamiętaj także dzięki roli brutalnego Claya w serialu sensacyjnym Synowie Anarchii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Legendarna aktorka trafiła do szpitala. Media donoszą, że jej stan jest ciężki
  3. Joanna Racewicz komentuje zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Padły mocne słowa
  4. Kiedyś rozpalał serca milionów Polek. Jak dziś wygląda zabójczo przystojny Bohun z „Ogniem i Mieczem”?
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.