Rozwód gwiazdy TVN dopiero teraz wyszedł na jaw. Aktorka przez dwa lata ukrywała informację o rozstaniu z mężem, znanym aktorem. W szczerym wywiadzie wyznała, że pomimo wielu prób nie udało im się naprawić relacji. Co było powodem rozstania?

Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek rozstali się. Rozwód po 15 latach małżeństwa jest wielkim zaskoczeniem dla fanów aktorskiej pary. Przez długi czas uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Zawsze dbali o swoją prywatność, być może dlatego łatwiej było im ukryć smutne informacje.

Rozwód Agnieszki Michalskiej

Gwiazda Lokatorów zakończyła swoje małżeństwo. Do niedawna nikt nie miał o tym pojęcia. Para skutecznie pilnowała, aby jakiekolwiek informacje o ich kryzysie nie dostały się do mediów. Dopiero w jednym z ostatnich wywiadów aktorka zdecydowała się przyznać, że rozstała się z mężem w 2017 roku.

-Po kilku latach prób utrzymania związku, doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają całe życie — wyznała w rozmowie z WP Kobieta.

rozwód
fot. screen YouTube Kultura to Natura

Para ma syna Ignacego i to ze względu na niego starają się zachować dobre relacje. Aktorka powiedziała, że starają się stworzyć chłopcu jak najlepsze warunki w tej trudnej dla niego sytuacji. Agnieszka Michalska nie zdecydowała się zdradzić szczegółów dotyczących rozwodu.

Kim jest Agnieszka Michalska?

Agnieszka Michalska jest aktorką najbardziej znaną z roli Krysi w serialu TVP, Lokatorzy. Choć serial zniknął z anteny w 2004 roku, to widzowie wciąż pamiętają ją z tej właśnie produkcji. Aktorka nie ukrywa, że rola w dużym stopniu wpłynęła na jej życie zawodowe.

– Ten serial zamknął mi na chwilę drzwi do innego repertuaru. Musiałam zrezygnować dla niego z kilku rzeczy, czego w tamtych czasach trochę żałowałam. Z drugiej strony miał on na pewno też pozytywny wpływ na moje życie, bo wzrosła moja medialność — mówiła w rozmowie z Gazetą Olsztyńską.

rozwód
filmpolski.pl

Gdzie grała Agnieszka Michalska? Agnieszka Michalska grała w wielu polskich serialach, jednak były to mniejsze role. Pojawiła się w Pierwszej miłości, Ojcu Mateuszu, Na dobre i na złe, Na Wspólnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
Poprzedni artykułUwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
Następny artykułJamnik rozmiarów kurczaczka. Piesek ma niezwykłe umaszczenie i waży zaledwie 250 gramów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.