Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lubiany aktor i jego żona rozstali się po 22 latach małżeństwa. Ich związek przeżył wiele kryzysów
Marta Kulik
Marta Kulik 15.12.2019 10:37

Lubiany aktor i jego żona rozstali się po 22 latach małżeństwa. Ich związek przeżył wiele kryzysów

Rozwód uwielbianego aktora i jego żony wzbudził sensację. Małżeństwo trwało 22 lata i do tej pory radziło sobie z każdym kryzysem. Niestety, do fanów właśnie docierają smutne informacje. Wszystko wskazuje na to, że związku już nie da się uratować. Wydano już oświadczenie w tej sprawie.

Rozwód Colina Firtha z jego żoną producentką Livią Giuggioli wstrząsnął show-biznesem. Para nie była idealna, ale zawsze stawiała czoła wszelkim przeciwnościom losu. Ze względu na dzieci starali się radzić sobie z problemami, ale tym razem nie ma szans na pojednanie. Małżeństwo wkrótce przestanie istnieć.

Colin Firth: rozwód

Rozwód gwiazdora to wielkie zaskoczenie. Małżeństwo do tej pory robiło wszystko, aby zapewnić swoim dzieciom: 18-letniemu Luce i 16-letniemu Matteo możliwie spokojne dzieciństwo. Wygląda na to, że gdy pociechy dorosły, zapadła poważna decyzja. Agent Colina Firtha wydał oświadczenie:

Colin i Livia rozstali się. Nadal jednak będą się przyjaźnić oraz wspólnie dbać o dobro ich dzieci. Oboje proszą o uszanowanie ich prywatności – czytamy na łamach People.

Dlaczego Colin Firth rozwodzi się z żoną? Nie wiadomo, dlaczego Colin Forth rozwodzi się z żoną, bo tym razem wszystkie rodzinne problemy udało im się utrzymać w tajemnicy. Wiadomo, że kilka lat temu Livia przez jakiś czas spotykała się z innym mężczyzna. Wtedy jednak udało im się zażegnać kryzys.

Kim jest Colin Firth?

Colin Firth jest brytyjskim aktorem urodzonym 10 września 1960 roku. Ma 29-letniego syna ze związku z aktorką Meg Tilly. Rozpoznawalność zyskał dzięki roli pana Darcy’ego w serialowej adaptacji powieści Jane Austen Duma i uprzedzenie oraz Marka Darcy’ego w Dzienniku Bridget Jones. Jest laureatem Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w dramacie historycznym Jak zostać królem.

Gdzie grał Colin Firth? Colin Firth grał w produkcjach takich jak: Samotny mężczyzna, Dama kameliowa, Ostatni legion, Mary Poppins powraca, Czego pragnie dziewczyna czy Mamma Mia: Here We Go Again!.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozwód

Colin Firth rozstał się z żoną.

rozwód

Para stara się utrzymywać kontakty ze względu na dzieci.

rozwód

Gwiazdor nie chce komentować rozwodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób