Rozwód, który wzięli po kilku latach małżeństwa, nie nastał bez powodu. Zakochani, których drogi się rozeszły, w prezencie ślubnym dostali połówkę banknotu. To, co się za nią kryło, wstrząsnęło samotną kobietą. Prawda, która w końcu ujrzała światło dzienne, okazała się okrutna. 
 
Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu i choć mogłoby się wydawać, że wszyscy zaproszeni goście życzą nam szczęścia, nie zawsze tak jest. Kobieta, której małżeństwo po latach zakończyło się fiaskiem, zupełnie przypadkiem odkryła, co stało za podarowanym w prezencie rozdartym banknotem. Czy gdyby widziała o tym wcześniej, rozwód doszedłby do skutku? 

Ślubny prezent 

Ślubny prezent, który otrzymało świeżo upieczone małżeństwo, dawno poszedł w niepamięć. Kobieta nigdy nie spodziewała się, że może stać za nim tak ogromny sekret. Wszystko wyszło na jaw w dniu, kiedy Ola podczas przerwy w pracy wybrała się z koleżanką na obiad. 

Gdy przyjaciółki wychodziły z restauracji, na ich drodze stanęła kobieta, podająca się za wróżkę. Poprosiła, by pokazały jej ręce, i choć Julia odmówiła, rozwiedziona Ola postanowiła zaryzykować. Wtedy z ust staruszki usłyszała słowa, których nie była w stanie zapomnieć

– Nie obwiniaj się za to, że nie dałaś szczęścia mężowi i nie obwiniaj go za to, że nienawidzi cię, zamiast kochać. Jeden z waszych gości dał wam połowę banknotu ze złym życzeniem, aby wasze małżeństwo było tak samo rozdarte – powiedziała kobieta, po czym zniknęła. 

Ola szybko przypomniała sobie o ślubnym prezencie i nie miała pojęcia, skąd staruszka mogła wiedzieć takie rzeczy. Kiedy wróciła do domu, postanowiła odkryć, kto starał się o ich rozwód. 

  1. Jej mąż nie żyje od 8 lat. Wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”

Szybki rozwód

Szybki rozwód spadł na młode małżeństwo jak grom z jasnego nieba. Była żona przez wiele lat szukała winy w sobie i swoim zachowaniu. Kiedy odkryła prawdę, była poruszona.

Kiedy Ola wróciła z pracy, szybko włączyła nagranie z wesela. Kobieta nie mogła opanować łez, widząc, jak bardzo byli wtedy szczęśliwi. Przewijając film, odnalazła moment, na którym widać gości wkładających koperty do pudełka. Wtedy dostrzegła, że czarną kopertę, w której była ukryta połówka banknotu, podarowała im… siostra jej byłego męża. 

Ola nie mogła w to uwierzyć. Wiedziała, że szwagierka nie ma udanego życia miłosnego i dwójkę dzieci z różnymi facetami, ale zawsze sądziła, że im kibicuje. Choć nigdy nie wierzyła we wróżki, uznała, że to spotkanie nie mogło być zbiegiem okoliczności. Ich rozwód miał miejsce kilka ładnych lat temu, lecz dopiero teraz kobieta odcięła się od rodziny byłego męża

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozwód
Fot. Yomex Owo, Unsplash

Kiedy małżeństwo odkryło co dostali w ślubnym prezencie, wzięli to za żart. 

rozwód
Fot. nvodicka, Pixabay

Po latach starsza kobieta wyjawiła prawdę. 

rozwód
Fot. Caroline Veronez, Unsplash

Ktoś od początku źle im życzył. Małżeństwo wzięło rozwód. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  3. Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
  4. Nastolatka prawie straciła palce przez swój niezdrowy nawyk. Zmaga się z nim prawie 30% populacji
  5. Tata dla żartu naśladuje zdjęcia swojej córki. Ma już 2 razy więcej obserwujących od niej
  6. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
źródło: topniusy.eu
 
Poprzedni artykułKobieta idealna? Naukowcy podali wymiary, wielu się zdziwi
Następny artykułCórka Małgorzaty Foremniak jest piękna i pomaga ludziom. Aktorka mówi o niej z dumą
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.