Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej z Maciejem Kurzajewskim, dla wielu był prawdziwym szokiem. Teraz, dziennikarka postanowiła ujawnić kulisy relacji z byłym mężem. Rano dzwoni, czy zjemy razem śniadanie — zdradziła w programie publicystycznym SuperShow. 
 
Małżeństwo tej dwójki dziennikarzy wydawało się istną sielanką. Wszystko skończyło się, kiedy do mediów dotarły zaskakujące informacje. Czy ich rozwód będzie początkiem pięknej przyjaźni? Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowiła wyznać prawdę o relacji z Maciejem Kurzajewskim.

Rozwód Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

Rozwód gwiazd to temat, którym media i fani potrafią żyć miesiącami. Czasami też zdarza się, że sławne osobistości wcale nie unikają komentarzy na ten temat. Tak też było i jest w przypadku Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, która dość chętnie dzieli się kulisami swojego życia w małżeństwie, jak i po jego zakończeniu. 

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowili uciąć raz na zawsze pogłoski o kryzysie w ich małżeństwie, które trwało aż 23 lata, i w październiku 2019 ogłosili, że biorą rozwód. Kobieta nie miała zamiaru milczeć. Choć para rozstała się w przyjaźni, dziennikarka wystąpiła na okładkach kolorowych magazynów i chętnie opowiadała o tym, dlaczego zdecydowali się na rozstanie. Powodem miało być coraz mniejsze zaangażowanie i zainteresowanie ze strony męża

Teraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła kolejnego wywiadu, w którym zdradza jak wygląda relacja byłych małżonków po rozwodzie. Niektórzy mogą się naprawdę zdziwić. 

  1. Imiona, które zwiększają szansę na sukces. Niemal gwarantują sławę i pieniądze
  2. Księżycowe brwi. Kontrowersyjny trend opanował media społecznościowe

Rano dzwoni, czy zjemy razem śniadanie

 
Ze słów kobiety wynika, że rozwód wyszedł im na dobre, a relacje byłych małżonków mają się doskonale. Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że choć obydwoje widzieli spore różnice, decyzja o ostatecznym rozstaniu wyszła z jej inicjatywy. Co niektórzy mogą się dziwić, ale dawna para spędza w swoim towarzystwie bardzo dużo czasu. Wszystko ze względu na dzieci.
 
 
– Teraz już się wyprowadziłam, ale Maciek przychodzi do mnie wieczorem na kolację albo rano dzwoni, czy zjemy razem z Julkiem śniadanie. Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby pokazać dziecku, że szanujesz tego drugiego rodzica — powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska w telewizyjnym programie SuperShow.
 
Trudno się z nią nie zgodzić. To wspaniale, że ludzie nawet po rozstaniu są w stanie darzyć się szacunkiem i okazywać sobie wsparcie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozwód
instagram.com/paulinasmaszczkurzajewska

Dziennikarze dają wspaniały przykład swoim dzieciom. 

rozwód
TRICOLORS/East News

Kobieta chętnie dzieli się kulisami swojego życia. 

rozwód
instagram.com/maciejkurzajewski

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski wzięli rozwód po 23 latach małżeństwa. 

 
Poprzedni artykułOjczym 6-latka sprzedał swój telefon. Pozostawił na nim porażające nagrania, stanie przed sądem
Następny artykułDo sklepu spożywczego nagle weszła sarna. Wróciła po kilku godzinach z prawdziwą niespodzianką
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.