Rozwód Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka stał się rzeczywistością. Modelka przyznała, że był to najtrudniejszy etap w jej życiu i wiedziała, że mąż nie był jej wierny. Tak, wiedziałam, że mój mąż ma dziecko — wyznała w Dzień Dobry TVN.

Edyta Zając zdecydowała się na rozwód. Jak sama przyznała, wybaczała mężowi wiele, jednak w pewnym momencie musiała powiedzieć dość. Wiadomość o nieślubnym dziecku piłkarza i mnóstwo informacji, które pojawiały się na ich temat w mediach były dla niej niezwykle trudne.

Edyta Zając rozwód

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając pobrali się w 2016 roku. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Jakub Rzeźniczak ma dziecko z inną kobietą, które urodziło się, gdy piłkarz był już po ślubie z Edytą. Wszyscy zastanawiali się, czy modelka wiedziała wcześniej o niewierności męża.

– Tak, wiedziałam, że mój mąż ma dziecko i wolałabym się nie odnosić do tych informacji. O tym najbardziej powinien mówić Jakub i nie ukrywam, że ten temat jest dla mnie wciąż bardzo trudny, jako dla kobiety, jako dla żony — powiedziała w Dzień Dobry TVN.

rozwód
instagram.com/edyta_zajac

Modelka wyznała, że źle radziła sobie w tej trudnej sytuacji. Przyznała, że długo zastanawiała się nad złożeniem papierów rozwodowych i była to najtrudniejsza decyzja, jaką podjęła w życiu. Dodała jednak, że wychodzi na prostą i trudny etap swojego życia już zamknęła.

Jakub Rzeźniczak: dziecko

W mediach od dawna jeszcze przed ślubem z Edytą Zając pojawiały się spekulacje na temat niewierności piłkarza. W czerwcu jednak pojawiła się szokująca informacja na temat dziecka piłkarza, które miała mu urodzić inna kobieta.

rozwód
instagram.com/jakubrzezniczak25

– Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu — przyznał Jakub Rzeźniczak w rozmowie z weszlo.com.

Dziewczynka ma mieć dwa lata i urodziła się, gdy piłkarz był zaledwie rok po ślubie. Kiedy sprawa wyszła na jaw, Edyta Zając nie mogła poradzić sobie z całą sprawą i postanowiła wystąpić o rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep, któremu niestraszny zakaz handlu. Take & Go ruszyło w Poznaniu
  2. Romuald Lipko nadal walczy z rakiem. Muzyk przeszedł poważną operację
  3. Doda wypowiedziała się na temat śmierci Woźniaka-Staraka. Takich słów nikt się nie spodziewał
  4. Choroba syna zmusiła ją do rezygnacji z kariery aktorskiej. Była gwiazdą „Na Wspólnej”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: ddtvn, weszlo.com

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl