Norbi za każdym razem, gdy pojawia się na scenie lub w telewizji emanuje młodzieńczą wręcz energią. Właśnie dlatego mało kto mógłby pomyśleć, że wokalistka ma dorosłą już córkę. Iga ma 23 lata i coraz bardziej zaczyna przypominać swojego tatę. Pod wieloma względami.

Nie chodzi tu tylko o kwestie czysto wizualne, choć te przede wszystkim rzucają się w oczy. Genów w końcu nie da się oszukać i w twarzy dziewczyny widać trochę jej tatę. Po nim odziedziczyła także pasje.

Norbi — kim jest jego córka

Iga jest owocem miłości Norbiego i jego pierwszej żony, Julii. Małżeństwo jej rodziców zakończyło się rozwodem. Jak wspomina sama dziewczyna, ich rozejście nieco się na niej odbiło, przez co relacje z nimi nie były idealne. Nie wydaje się jednak, by do dziś chowała do nich jakąś urazę.

Chce zresztą iść podobną ścieżką, co jej ojciec. Już ma na swoim koncie oficjalnie wydane numery. Branży muzycznej jeszcze nie podbiła, ale niewykluczone, że to dopiero przed nią. Po przykładzie taty powinna dobrze wiedzieć, że czasem do rozkręcenia kariery wystarczy jeden hit.

Póki co, podobnie jak sam Norbi, działa w mediach. Jest prezenterką radia VOX, w którym dostaje kolejne awanse. Ostatnio chwaliła się, że dostała do poprowadzenia listę przebojów i sobotnie pasmo. Kto wie, może niedługo usłyszymy ją w jeszcze bardziej popularnej radiostacji?

Norbi — jak wygląda jego córka?

Patrząc na twarz Igi, nie sposób nie odnieść wrażenia, że faktycznie są w niej geny Norbiego. Choć oczywiście ma delikatne, kobiece rysy twarzy, pewne elementy jej wyglądu sprawiają, że jest do taty podobna.

Jedna kwestia jednak znacząco ją od niego wyróżnia. To burza kręconych loków, którą Iga chętnie eksponuje. Przez to wygląda na pewną siebie dziewczynę. Nie ma wątpliwości, że przyciąga przez to zainteresowanie chłopaków. Myślicie, że Norbi odbył już z jednym z nich „męską rozmowę”?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Norbi wystąpił na festynie, przyszło siedem osób. Piosenkarz najadł się wstydu
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Źródło: VIVA!

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl