Lelum.pl > Nowości > Rubikowie przeprowadzili się do USA. Teraz Agata Rubik pokazała w jakich warunkach zamieszkają, zatkało nas
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.07.2023 10:32

Rubikowie przeprowadzili się do USA. Teraz Agata Rubik pokazała w jakich warunkach zamieszkają, zatkało nas

Agata Rubik pokazała wnętrza nowego mieszkania
Agata Rubik pokazała wnętrza nowego mieszkania, fot. KAPIF; Instagram/@agata_rubik

Piotr Rubik rozpoczyna swoją wielką karierę w Stanach Zjednoczonych i dlatego wraz z całą rodziną podjął decyzję o przeprowadzce za ocean. Teraz Agata Rubik postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała internautom, w jakich warunkach będzie mieszkać cała jej rodzina.

Piotr i Agata Rubik przeprowadzili się do USA

Już jakiś czas temu media obiegła informacja o poważnych zmianach, jakie w najbliższej przyszłości czekają dyrygenta i jego rodzinę. Piotr Rubik postanowił rozwijać swoją muzyczną karierę w Stanach Zjednoczonych i w związku z tym wraz z bliskimi podjął decyzję o przeprowadzce za ocean.

Piotr i Agata Rubik wraz z dziećmi zamieszkali w słonecznym Miami na Florydzie. Małżeństwo nie wydaje się być przerażone całkowitą transformacją życia. Podczas ostatniego wywiadu w programie “Dzień dobry TVN” ujawnili, że są dobrej myśli.

Nie mamy obaw, bo wszystko układa się tak, że problemy znikają. To jest znak, że trzeba spróbować. Nie ma się czego bać, każda zmiana jest dobra i jest inspirująca. Jestem przekonany, że to będzie świetna inspiracja dla muzyki, twórczości, Agaty Instagrama, dla dziewczyn wiele nauki.

Agata Piotr Rubik 1.jpg
Piotr i Agata Rubik przeprowadzają się do USA, fot. KAPIF
TO jeszcze nie koniec! Właśnie przekazano, co ma stać się z wrakiem auta syna Sylwii Peretti. Przełomowe wieści

Agata Rubik przeprowadzę zaczęła od wyprzedaży starych rzeczy

Nie da się ukryć, że całą rodzinę czeka nie tylko mnóstwo zmian, ale też masa pracy przy przenoszeniu całego swojego życia za ocean. Jakiś czas temu Agata Rubik aktywnie udzielała się na Instagramie, gdzie próbowała wyprzedać lub oddać część starych przedmiotów, lub ubrań, których nie weźmie ze sobą do Stanów. Wśród nich zabrakło luksusowych marek.

Później gwiazda dzieliła się z internautami wrażeniami z poszukiwania najemców do ich wielkiego rodzinnego mieszkania. Na samym końcu zadbała nawet o kwiaty, których nowy wynajmujący nie chciał w swoim lokum. Żona muzyka postanowiła oddać je wszystkim chętnym, którzy mieli ochotę się nimi zaopiekować. 

Agata Rubik pokazała wnętrza nowego mieszkania w Miami

Teraz po raz pierwszy polska gwiazda postanowiła pokazać fanom, w jakich warunkach będzie mieszkać wraz z mężem i dziećmi w Stanach Zjednoczonych. Na zamieszczonych przez Agatę Rubik zdjęciach widzimy, jak wraz z całą rodziną wybrała się na zakupy do nowego domu.

Żona utalentowanego muzyka pokazała również fragment drogi, jaką od tej pory będzie pokonywać do swojego wymarzonego lokum. Okazało się, że nowe mieszkanie małżeństwa i ich dzieci znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie Oceanu Atlantyckiego i posiada naprawdę pięknie widoki.

Agata Rubik insta 1.jpg
Agata Rubik pokazała nowe mieszkanie w USA, fot. Instagram/@agata_rubik
Agata Rubik insta 2.jpg
Agata Rubik pokazała nowe mieszkanie w USA, fot. Instagram/@agata_rubik
Agata Rubik insta 3.jpg
Agata Rubik pokazała nowe mieszkanie w USA, fot. Instagram/@agata_rubik
Agata Rubik 1.jpg
Agata Rubik pokazała, w jakich warunkach będzie mieszkać, fot. Instagram/@agata_rubik
Agata Rubik 2.jpg
Agata Rubik pokazała, w jakich warunkach będzie mieszkać, fot. Instagram/@agata_rubik
Agata Rubik 3.jpg
Agata Rubik pokazała, w jakich warunkach będzie mieszkać, fot. Instagram/@agata_rubik