Ryba zabiła nastoletniego chłopca. 16-latek miał ze sobą kamerę, która zdążyła nagrać całe zdarzenie. Kiedy rodzice zobaczyli tragiczne wideo, nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Nie dało się przewidzieć takiej sytuacji, to był nieszczęśliwy wypadek.

Rodzice 16-latka nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Ich dorastający syn został zabity przez rybę. Nie spodziewali się, że wakacyjny wypoczynek skończy się rodzinną tragedią. Wszystko zostało nagrane.

Ryba zabiła 16-latka

Rodzinne wakacje na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava przerwało tragiczne wydarzenie. Nastolatek nurkował w basenie Morza Śródziemnego, kiedy niespodziewanie został ukuty przez jadowitą rybę w okolice krtani. Później okazało się, że chłopak miał ze sobą kamerę, a cała sytuacja została sfilmowana.

Jak podaje portal fakt.pl, bezpośrednią przyczyną śmierci nie był sam jad ryby, a wstrząs anafilaktyczny. Chłopak był uczulony na truciznę tego morskiego stworzenia, nie miał szans na przeżycie. Zwierzę zidentyfikowano po nagraniu wideo, okazało się, że był to ostrosz sieklik. Występuje on w płytkich wodach Morza Śródziemnego i Atlantyku. Jego jad jest silnie trujący.

  1. Ogromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek
  2. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą o epidemii koronawirusa. Niektóre odpowiedzi dosłownie wbijają w fotel

Wydarzenie nagrane na wideo

Tragicznie zmarły chłopak miał ze sobą kamerę. Na nagraniu widać jak podążał za meduzą, a ta doprowadziła go do groźnej, ale niepozornie wyglądającej ryby.

— Był w stanie sfilmować ją jedynie przez 30 sekund z daleka. W ostatniej sekundzie zniknęła i ugryzła go w okolice szczęki — powiedzieli rodzice chłopca w rozmowie dla The Sun.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ryba
fot. Roberto Pillon, wikipedia.org, Trachinus araneus photographed in Sardinian waters (Italy). Photo by Roberto Pillon, https://en.wikipedia.org/wiki/Spotted_weever#/media/File:Trachinus_araneus_Sardegna2.jpg

Ostrosz sieklik jest wyjątkowo groźną rybą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. „Zmarła kobieta, popełniła samobójstwo”. Dotkliwe słowa o prowadzącej „Pytanie na śniadanie”
  3. Myśleli, że zaszła w ciążę przez niepokalane poczęcie. Prawda okazuje się wstrząsająca
  4. Dorota Wellman w samym kapeluszu. Odważne zdjęcia znalazły się w sieci
  5. Wszyscy Polacy dostaną dziś identycznego SMSa. Znamy jego treść
  6. Karygodne zachowanie kucharki i proboszcza rozgniewało wiernych. Napisali do biskupa, jednak nie przewidzieli reakcji

Źródła: fakt.pl, o2.pl, radiozet.pl, wikipedia.org

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan obchodzi dziś urodziny. Nie wygląda na swój wiek, niesamowite
Następny artykułHuk, nagle wszystko stanęło. Polskę obiegła porażająca wiadomość
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl