Ryszard Kotys wszystkim nam jest doskonale znany ze swojej roli w kultowym serialu Świat według Kiepskich. Niestety, uwielbiany przez publiczność artysta wraz z wiekiem czuje się coraz gorzej. Pojawiają się nawet plotki dotyczącego tego, że mężczyzna może zniknąć z serialu. Kto mógłby go zastąpić?

Uzdolniony aktor filmowy i teatralny, Ryszard Kotys jest najlepiej wszystkim znany ze Świata według Kiepskich, gdzie odgrywa rolę sprytnego i uszczypliwego sąsiada głównego bohatera, Mariana Paździocha. Jednakże prawie 90-letni mężczyzna zaczyna odczuwać coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem. Dlatego też coraz częściej mówi się o tym, że zniknie z serialu.

Ryszard Kotys: choroba

Udzielając wywiadu dla Rewii, Ryszard Kotys przyznał, że jego stan zdrowia pogarsza się coraz bardziej. Mężczyzna opowiedział, że potrafi zgubić się w mieszkaniu, ma problemy z orientacją w terenie i pamięcią. Jego żona musiała wynająć opiekunkę, która asystowałaby mu w codziennych czynnościach.

— Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony — przyznał aktor.

Ryszard Kotys w Świecie według Kiepskich

W związku z tymi problemami ze zdrowiem coraz częściej słyszy się, że mężczyzna pożegna się z kultowym serialem. Podobno dlatego wprowadzana jest rola syna Mariana Paździocha. Te plotki dementuje Polsat, wypuszczając, jak donosi radiozet.pl, odpowiednie oświadczenie.

— Pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem Świat według Kiepskich. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha — syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę — poinformowała stacja.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ryszard kotys
youtube.com/user/atmgrupasa

Z wiekiem mężczyzna czuje się coraz gorzej.

ryszard kotys
youtube.com/user/atmgrupasa

Polsat dementuje plotki, jakoby Ryszard Kotys miałby odejść z serialu.

ryszard kotys
youtube.com/user/atmgrupasa

Jego zdrowie bardzo się pogorszyło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

źródła: radiozet.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego