Ryszard Rynkowski nie ma powodów do radości. Piosenkarz niespodziewanie odwołał swój ponowny ślub, który miał być jego i żony „duchowym świętem”. Jak przekazała tygodnikowi Na żywo osoba z najbliższego otoczenia artysty jego plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wokalista nie chciał ryzykować.

Ryszard Rynkowski z pewnością nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała mu wszystkie plany zarówno te zawodowe, jak i prywatne.

Ryszard Rynkowski jest w ciężkiej sytuacji

Ryszard Rynkowski w ostatnim czasie nie ma lekko, jak wiele innych polskich artystów. Od marca nie odbywają się żadne imprezy masowe, co oznacza również brak koncertów.

Piosenkarz nie ukrywa, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Jego pierwsza żona Hanna zmarła na raka piersi. Później muzyk związał się z Edytą.

Okazuje się, że piosenkarz nie może spełniać nie tylko swoich zawodowych planów. Jak czytamy w tygodniku Na Żywo Rynkowski planował wyjątkowy prezent dla swoich najbliższych.

— To miało być wielkie duchowe święto i dla niego, i dla Edyty. Ona zawsze go wspierała, nie opuściła, gdy cztery lata temu wybiegł przed dom z bronią w ręku, grożąc samobójstwem — możemy przeczytać.

— I choć po tym incydencie żona musiała zmierzyć się z przykrymi komentarzami i znaczącymi spojrzeniami, nigdy się nie skarżyła — widnieje dalej w tygodniku.

Ryszard Rynkowski nie weźmie ponownego ślubu. Koronawirus pokrzyżował mu plany

Wspomnianym „duchowym świętem” miał być jego ponowny ślub z Edytą. Uroczystość miała odbyć się w kaplicy zamkowej na Szczytniku jako podziękowanie Bogu za to, że kilkanaście lat temu para miała okazję się tam poznać.

Osoba związana z bliskim otoczeniem gwiazdy przekazała, że jego plany pokrzyżował koronawirus. Wokalista nie zamierzał narażać swojej rodziny na niebezpieczeństwo związane z zakażeniem.

— Niestety, koronawirus im w tym przeszkodził. Artysta zdecydował się przełożyć uroczystość. Zdrowie i forma bliskich są dla niego priorytetem. Choć wszystko miał już dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, postanowił nie ryzykować — zdradził informator tygodnika.

Jakby tego było mało, Rynkowski w rozmowie w Na Żywo wprost powiedział, że epidemia COVID-19 uczyniła go bezrobotnym. W podobnej sytuacji znalazło się tysiące innych osób, nie tylko artystów.

— Tak, jestem bezrobotny — przyznał po prostu.

Poprzedni artykułBeata Kozidrak pogrążona w żałobie po śmierci mamy. Córki wspierają ją w ciężkim okresie
Następny artykułZnamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2020. Podczas występu Viki Gabor i Roksany Węgiel doszło do nietypowego zdarzenia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl