Ryszard Rynkowski po próbie samobójczej i epizodzie z naładowaną bronią, wraca na prostą? Piosenki popularnego piosenkarza są wykonywane podczas licznych uroczystości rodzinnych czy domowego karaoke. Hity Jedzie pociąg z daleka, czy Dziewczyny lubią brąz śpiewa cała Polska! Ostatnio dawno niewidziany artysta przypomniał o sobie.

2016 rok był dla Ryszarda Rynkowskiego jednym z najgorszych w całej jego karierze zawodowej, ale także – w życiu prywatnym. Wówczas opinia publiczna ukazała światu informację na temat rzekomego wymachiwania bronią przez artystę, a dodatkową amunicję znalazła w jego domu. Dzisiaj piosenkarz wspomina te wydarzenia ze smutkiem.

Czy Ryszard Rynkowski miał problemy ze zdrowiem?  

Ryszard Rynkowski miał problemy ze zdrowiem, o czym możemy przeczytać na łamach portalu Pudelek.pl. Oprócz tego, że Rynkowski posiadał nielegalny skład broni we własnym domu, został poproszony przez sędziego o spotkanie z psychologiem, który mógłby mu pomóc. Całą awanturę obserwował ośmioletni wówczas syn cenionego piosenkarza.

Zachowanie piosenkarza w 2016 wzbudziło zainteresowanie licznych dziennikarzy, a jego kariera muzyczna musiała niestety na chwilę przystopować. Wówczas musiał odwołać kilkanaście zaplanowanych koncertów, a rodzina Rynkowskiego żyła na medialnym świeczniku. 

Ryszard Rynkowski – rodzina obawiała się o jego los

Obecnie piosenkarz może mówić o poprawie swojego losu. Niewątpliwie siłę do odzyskania dobrego imienia dodaje mu rodzina, z którą na nowo nawiązał relację. Tygodnik Życie na Gorąco podaje, że jego córka, na co dzień mieszkająca w Warszawie, chętnie przyjmuje do siebie ojca na spotkania i wspólne posiłki.

Sam zainteresowany opowiadał na spotkaniu w warszawskim kinie Elektronik z radością o kolacji w ich towarzystwie. Mamy nadzieję, że taki stan rzeczy pozostanie w rodzinie Rynkowskich na długi czas!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Ryszard Rynkowski
Fot.: lodzkiecentrumwydarzen/ Instagram 

Ryszard Rynkowski wraca na scenę! Zdjęcie pochodzi z 2018, gdy grał w Łodzi.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTEN rozmiar ubrań u kobiet jest wg mężczyzn najlepszy! Będziecie zaskoczone
Następny artykułOdbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.