Rząd właśnie ogłosił bardzo ważną informację, zapadła mało spodziewana decyzja w istotnej sprawie. Rzecznik Piotr Müller w swoich mediach społecznościowych potwierdził wszystkie informacje w tym temacie, zmiana wejdzie w życie już dzisiaj o godzinie 12. Rozpocznie się w samo południe.

Rzecznik rządu przekazał bardzo ważną informację dotyczącą premiera Mateusza Morawieckiego. Piotr Müller rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące kolejnego posiedzenia.

Rzecznik rządu przekazał ważną informację

Rzecznik rządu Piotr Müller w swoich mediach społecznościowych poinformował, że premier Mateusz Morawiecki zakończył odbywanie kwarantanny. Zmianę będziemy mogli zaobserwować już niedługo, ponieważ szef rządu nie poprowadzi posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (RZZK) zdalnie, tak jak miało to miejsce w ostatnich dniach, tylko pojawi się na miejscu osobiście.

— Premier Mateusz Morawiecki zakończył odbywanie kwarantanny. Do tej pory prowadził zdalnie posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Rady Ministrów oraz innych gremiów. Kolejne posiedzenie RZZK dzisiaj o 12:00 — poinformował Piotr Müller na Twitterze.

  1. Magda Gessler otworzyła nową restaurację. Sprawdziliśmy cenę pomidorowej, kwota za zupę powala
  2. Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedzieć
  3. Dramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny

Koronawirus w Polsce: Mateusz Morawiecki zakończył kwarantannę

Na początku tygodnia w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że premier Mateusz Morawiecki miał kontakt z osobą zakażoną. W związku z tą sytuacją szef rządu musiał udać się na kwarantannę. Cały czas przekazywano, że nie miał żadnych objawów COVID-19. 13 października polityk na Facebooku dodał wideo, na którym informował, że w piątek miał kontakt z nosicielem SARS-CoV-2 i z tego powodu przechodzi na zdalny tryb pracy.

We wtorek u premiera wykonano test na koronawirusa, którego wynik wyszedł ujemny. Dlatego szef rząd został zwolniony z przymusowej izolacji już dzisiaj w niedzielę.

— Kochani, moja kwarantanna już się zakończyła, ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku […] Teraz wracam do pracy w normalnym trybie: za pół godziny kolejne posiedzenie rządowego zespołu zarządzania kryzysowego — napisał chwilę przed 12.00 Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Mało kto spodziewał się tej decyzji tak szybko.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Piotr Müller przekazał ważną wiadomość.

Mateusz Morawiecki przekazał, że ze zdrowiem wszystko w porządku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zatańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, zachorowała. Wiemy, jak Lipka się czuje, wspiera ją ukochany pies
  2. Porażające sceny w autokarze podczas podróży. Wszystko opowiedziała. Nie mieści się w głowie
  3. Olek nie żyje, miał tylko 14 lat. Udusił go rok starszy chłopak, byli zamknięci w jednym pokoju
  4. Jedna rzecz przeraża nawet ministra zdrowia. O wszystkim głośno powiedział
  5. Niespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
  6. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości

Źródła: twitter.com, rmf24.pl, facebook.com

 

Poprzedni artykułOlek nie żyje, miał tylko 14 lat. Udusił go rok starszy chłopak, byli zamknięci w jednym pokoju
Następny artykułOliwia Bieniuk obchodzi dziś 18 urodziny. Córka Anny Przybylskiej zdradziła, jaka pamiątka została jej po mamie
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.