Rząd zagroził powrotem lockdownu. Jak informuje Gazeta Wyborcza, sytuacja w Wielkiej Brytanii prezentuje się niezbyt ciekawie. Przyczyną możliwej decyzji są dantejskie sceny, do jakich dochodzi na tamtejszych plażach – agresywne incydenty, bójki i dzikie tłumy. Miejscowa policja ma ręce pełne roboty. Minister zdrowia ostrzega obywateli.

Wszystko to za sprawą poluzowania obostrzeń, związanych z koronawirusem i oczywiście – nieziemskich upałów. Ludzie zapomnieli o zagrożeniach związanych z wirusem i oddali się przyjemności plażowania. Niestety zrobili to w bardzo nieodpowiedzialny sposób.

Tłum na plaży

Pandemia koronawirusa, która opanowała świat, a następnie surowe obostrzenia, doprowadziły do tego, że po poluzowaniu obostrzeń, ludzie tłumnie ruszyli na brytyjskie plaże.

Należy dodać, że w Wielkiej Brytanii nadal uwzględniony jest ścisły obowiązek, związany z zachowania dwumetrowego dystansu. Jednak wraz z pierwszym słońcem, ludzie zapomnieli o panujących obostrzeniach. Na plażach dochodzi do dantejskich scen, a policja zmuszona jest di nieustannej interwencji.

  1. Internauci oburzeni zachowaniem Małgorzaty Rozenek. Nie wierzą, co gwiazda zrobiła na oczach synka
  2. Pilny komunikat ministerstwa edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, ale nie mogą nic zrobić
  3. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii

Rząd grozi obywatelom

Rząd Wielkiej Brytanii zaplanował odpuszczenie pewnych obostrzeń na 4 lipca. Wtedy mają zostać otwarte restauracje, puby, hotele czy salony fryzjerskie. Premier Boris Johnson liczył na koniec hibernacji.

Jednak, jak informuje Gazeta Wyborcza, ze względu na nieodpowiedzialne zachowanie ludzi na plażach, w dniu dzisiejszym brytyjski minister zdrowia Matt Hancock ostrzegł, o możliwości zamknięcia plaż. Stanie się tak jeżeli obywatele w dalszym ciągu nie będą się stosować do zasady dystansu społecznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
fot. pexels.com

Plaże przeżywają prawdziwe oblężenie.


ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielka radość w domu Dagmary Kaźmierskiej. Przekazała fanom radosną nowinę, gratulacje
  2. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech
  3. Pracownicy apteki nie wytrzymali. Wywiesili specjalną kartkę dla turystów, opinie skrajnie podzielone
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: wyborcza.pl

 

 

Poprzedni artykułTVP przekazało najgorszą z możliwych informacji. Śmierci nikt się nie spodziewał
Następny artykułAgnieszka Pilaszewska czy Katarzyna Żak? Którą Alinę z ”Miodowych lat” woleliście oglądać?
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.