Rzęsy, o których marzyła kobieta, miały być gęste, długie i powalające. Tymczasem lekarze walczą o jej wzrok. Wszystko przez jeden produkt, którego użyła. Zastanawiasz się jak zachwycać wyglądem? Lepiej zrezygnuj z używania cudownych specyfików przyspieszających porost włosków. Dramat, przez który przeszła dla wielu z nas może być cenną lekcją.

Czy są wśród nas panie, które nie chciałyby móc na co dzień cieszyć się mocnym i gęstym wachlarzem rzęs? Tak właśnie myślałyśmy. Nie bez przyczyny w ostatnim czasie ogromną popularność zyskały sztuczne rzęsy, które z powodzeniem zaaplikujemy samodzielnie w domu. Kolejnym sposobem jest regularne stosowanie odżywek i kremów przyspieszających wzrost włosków. Tym razem kuracja taka o mały włos nie zakończyła się tragedią.

Rzęsy to ozdoba naszych oczu

Laura González to 24-letnia modelka oraz uczestniczka cieszącego się ogromną popularnością kolumbijskiego reality show Protagonistas de Novelas. Młoda kobieta tak jak większość z nas marzyła o tym, by zachwycać swoim spojrzeniem. W związku tym wybrała się do drogerii, aby zakupić krem przyspieszający porost włosków. Nałożyła go wieczorem i położyła się spać. Zaraz po przebudzeniu zaczęła odczuwać dyskomfort w lewym oku. Objawy bagatelizowała do momentu, aż ból stał się nie do zniesienia.

-Dosłownie krzyczałam z bólu. Coś paliło mnie od środka – relacjonowała w filmiku na swoim Instagramie.

W pewnym momencie straciła też ostrość widzenia.

Lekarze walczą o jej wzrok 

Kobieta postanowiła niezwłocznie udać się do szpitala. Na miejscu usłyszała coś, czego prawdopodobnie nigdy nie mogłaby się spodziewać. Okazało się, że kosmetyk w 99% uszkodził jej rogówkę. Co więcej, nie mieli pewności, czy uda im się uratować wzrok w lewym oku.

Całe szczęście terapia daje pozytywne rezultaty, ale Laura przez miesiąc zmuszona była chodzić z zasłoniętym okiem. Nadal musi na siebie uważać. Teraz przestrzega kobiety przed nakładaniem jakichkolwiek produktów, które nie są lekami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rzęsy
instagram.com @laugonzalezdiaz

Modelka marzyła o długich i gęstych rzęsach. 

Rzęsy
instagram.com @laugonzalezdiaz

Krem doprowadził do uszkodzenia rogówki. 

Rzęsy
instagram.com @laugonzalezdiaz

Lekarze walczyli o jej wzrok. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała tajemniczy wpis, posypały się gratulacje
Następny artykuł10 najsłynniejszych prezenterek PRL. Widzowie je kochali, czym się dziś zajmują?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.