Rzęsy są ozdobą naszych oczu. To zupełnie zrozumiała, że niemalże każda kobieta marzy, by stać się posiadaczką zachwycającego i gęstego wachlarzu. Jednym ze sposobów, który może nieco przybliżyć nas do ideału, jest aplikacja sztucznych rzęs. To jednak nie takie proste. W Internecie, aż roi się od nieudanych prac pseudolistek. Zobacz najgorsze z możliwych.

Sztuczne rzęsy w ostatnich latach zyskały na ogromnej popularności. To zupełnie zrozumiałe. W końcu Instagram przepełniony jest zdjęciami kobiet, które każdego dnia mogą cieszyć się zniewalającymi i obłędnie gęstymi włoskami. Oprócz tego to niezwykła oszczędność czasu. Ważne jest, by przed wizytą w salonie kosmetycznym dokładnie przyjrzeć się pracom owej stylistki. Tym sposobem unikniesz katastrofy, o którą w tym przypadku naprawdę łatwo.

Rzęsy, które nigdy nie powinny powstać

Pomimo tego, że profesjonalne salony kosmetyczne, posiadające w swojej ofercie przedłużanie i zagęszczanie rzęs spotkać możemy niemalże na każdym kroku, znalezienie dobrego i profesjonalnego stylisty to nie lada wyczyn. Nie bez przyczyny w sieci każdego dnia pojawiają się kolejne powalające prace wykonane przez wykwalifikowane kosmetyczki.

Okazuje się, że odpowiednie dobranie rzęs zależy przede wszystkim od kształtu naszych oczu. Doświadczona stylistka już na pierwszy rzut oka wiedzieć będzie, jaką długość, grubość i zagięcie wybrać. Coraz więcej kobiet, opuszczając salon, tkwi w przekonaniu, że ich stylizacja została wykonana prawidłowo. Tymczasem prawda bywa naprawdę bolesna, a jedno zdjęcie jest w stanie wszystko zweryfikować.

ZOBACZ NAJGORSZE PRACE STYLISTEK

Rzęsy
facebook.com @Beka z prac pseudo stylistek

Tabuny zaschniętego kleju? Takie coś nigdy nie powinno mieć miejsca. Ta stylizacja to zabójstwo dla naturalnych rzęs. 

Rzęsy
facebook.com @Beka z prac pseudo stylistek

Tym razem zamiast efekty zniewalającego wachlarzu rzęs klienta dostała pajęcze nóżki. 

Rzęsy
facebook.com @Beka z prac pseudo stylistek

Przy takiej długości poprawne wykonanie i technika zdecydowanie nie gra roli. 

Rzęsy
facebook.com

Obok takiej długości nikt nie przejdzie obojętnie. 

Rzęsy
facebook.com

W przypadku tej stylizacji jakikolwiek komentarz jest zbędny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

 

 

Poprzedni artykułNajstarsze małżeństwo ma razem 211 lat. Poznali się przed II wojną światową
Następny artykułJolanta Kwaśniewska po latach zdradziła całą prawdę o byciu pierwszą damą. „O godzinie 18 byłam karnie w domu”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.