Kasia Cichopek i Marcin Hakiel już od dłuższego czasu są na ustach wszystkich, a ich rozstanie odbija się głośnym echem w mediach. Początkowo aktorka pragnęła cichego rozwodu, ale kontrowersyjny wywiad jej partnera sprawił, że zmieniła zdanie.

Jak donosi jeden z tabloidów, prowadząca show „Pytanie na Śniadanie” ma za złe byłemu ukochanemu publiczne pranie brudów, jakiego dopuścił się podczas ostatniego wywiadu. Jak teraz widzi ich rozprawę rozwodową?

Kasia Cichopek nie chce już cichego rozwodu?

Popularna aktorka nie ma teraz lekko. Wszystko za sprawą głośnego wywiadu, jakiego Marcin Hakiel udzielił w programie „Miasto Kobiet„. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz zasugerował zdradę żony. Chwilę później gwiazda padła ofiarą plotek o romansie z kolegą z planu „Pytanie na Śniadanie” Maciejem Kurzajewskim, a także została zamieszana w aferę podsłuchową z udziałem jej i dziennikarza.

Okazało się, że po tym wszystkim aktorka całkowicie zmieniła koncepcję dotyczącą tego, jak będzie przebiegała jej rozprawa rozwodowa. Do tej pory Kasia Cichopek planowała rozwieść się szybko i cicho, tak aby jak najmniej mediów dowiedziało o szczegółach wydarzenia. Prowadząca śniadaniówkę chciała zakończyć małżeństwo podczas jednej rozprawy, na której doszłoby do podziału majątku i opieki nad dziećmi.

Jak informuje „Jastrząb Post” aktorka ma za złe byłemu ukochanemu jego zachowanie w programie „Miasto Kobiet” i nie zamierza już rozwodzić się polubownie. Przyjaciółka gwiazdy zdradziła, że Kasia Cichopek nie może wybaczyć mężowi zasugerowania jej zdrady.

– Kasia była tym mocno zawiedziona, bo Marcin nie dotrzymał słowa. Na dodatek zasugerował, że ona go zdradziła. To nie w porządku. Kasia nigdy by czegoś takiego nie zrobiła — wyznała przyjaciółka aktorki w rozmowie z magazynem „Rewia”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.