Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Są wieści o zdrowiu Joanny Koroniewskiej. Wiemy, co jej dolega, pokazała się z ogromnym opatrunkiem
Michał Fitz
Michał Fitz 13.10.2022 20:51

Są wieści o zdrowiu Joanny Koroniewskiej. Wiemy, co jej dolega, pokazała się z ogromnym opatrunkiem

Joanna Koroniewska
TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska bez wątpienia jest osobą niezwykle pozytywnie nastawioną do życia. Widać to szczególnie po jej aktywności w mediach społecznościowych. Aktorka nawet w pozornie przykrych sytuacjach znajduje pozytywy lub chociaż stara się z nich żartować. Teraz obrała tę drugą z taktyk, gdy informowała o problemach zdrowotnych.

Aktorka opublikowała do tego na swoim Instagramie dosyć niepokojąco wyglądające zdjęcie. Mogłoby się po nim wydawać, że stało jej się coś poważnego. Na czym dokładnie polega problem?

Joanna Koroniewska o swoich problemach zdrowotnych

Na fotografii, którą aktorka wrzuciła do mediów społecznościowych widać, że ma na szyi opatrunek, spod którego na dodatek wychodzi jakiś przewód. Kontuzje odcinka szyjnego są zwykle bardzo poważne, dlatego w pierwszej chwili taki widok mógł nieźle zmartwić fanów Koroniewskiej.

Ta jednak w opisie wytłumaczyła, że sprawa nie jest aż tak poważna, choć mogłaby w efekcie doprowadzić do tego, że straciłaby głos. Jak wyjawiła, nie stroniąc przy tym od żartów, zmaga się z poważną chrypą, dlatego musi stosować różne zabiegi, by głos umożliwiał jej pracę.

Jak leczy się Joanna Koroniewska?

Sama aktorka nie wdawała się w szczegóły swojego leczenia, bo prawdopodobnie nie chciała zanudzać swoich fanów medyczną terminologią. W sekcji komentarzy odezwała się jednak jej koleżanka po fachu, Joanna Jabłczyńska i stwierdziła, że dobrze zna zabieg, który jest przeprowadzany na Koroniewskiej. To jonofereza.

Czym dokładnie ona jest? To zabieg, w trakcie którego wchłanianie nałożonych na chore miejsce leków jest przyspieszane poprzez przepływ prądu stałego. Właśnie dlatego szyja aktorki jest skrzętnie owinięta, a spod opatrunku wystaje mały przewód. Warto zaznaczyć, że metoda ta jedynie tak drastycznie brzmi. W rzeczywistości jest nieinwazyjna oraz bezbolesna.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”