Dorota Stalińska jest jedną z tych osób publicznych, które zawsze emanują pozytywną energią. Właśnie dlatego aktorka zjednała sobie sporą grupę fanów. Ci mogli się ostatnio poważnie zaniepokoić, gdyż okazało się, że ich idolka była operowana.

W mediach społecznościowych Stalińskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widać ją na szpitalnym łóżku. Na ręce i nodze widnieją opatrunki. Co jej się stało? W jakim jest stanie?

Dorota Stalińska po operacji

Trudno powiedzieć, co było przyczyną operacji, ponieważ sama aktorka tego nie sprecyzowała. Wyjawiła jedynie, że zabieg był przeprowadzony w prywatnej klinice ortopedycznej. Biorąc pod uwagę fakt, że opatrzona jest prawa dłoń i lewa stopa, możemy przypuszczać, że te kończyny był w jakiś sposób uszkodzone mechanicznie. Nie wiemy jednak, w wyniku czego do tego doszło.

To jednak nie ma wielkiego znaczenia, bo wydaje się, że problem został już zażegnany. Widać to po uśmiechniętej minie Stalińskiej. Ta swoje zachwyty wypisała też pod zdjęciem, dziękując całej klinice i osobiście doktorom, którzy się nią zajmowali. Można więc stwierdzić, że jej stan jest dobry i niedługo wróci do pełni zdrowia.

Dorota Stalińska otrzymuje wsparcie

Choć Dorota Stalińska absolutnie nie wygląda na taką, którą trzeba byłoby jeszcze podtrzymywać na duchu, to w sekcji komentarzy pod zdjęciem i tak nie brakuje licznych słów wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia. Co ciekawe, wypowiedziała się nawet jej koleżanka po fachu, Hanna Śleszyńska:

O nasza Siostro Muzo, trzymaj się dzielnie i zdrowiej, żebyś mogła podskakiwać w Lucyndzie napisała aktorka.

– Dużo zdrowia Pani Doroto — dodała jedna z fanek.

– Zdrówka życzę — dodała kolejna użytkowniczka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jacek Kawalec szczerze o powrocie „Rancza”. Aktor nie widzi takiej możliwości
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: se.pl

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl