Projektantka Sabrina Pilewicz od samego początku stawia na kolory oraz faktury torebek, które podkreślają nie tylko osobowość każdej kobiety, ale także jej styl. W myśl cytatu „L’appetito vien mangiando” Sabrina wzbogaciła kolekcję Buon Appetito o 3 nowe odcienie: ciemną-butelkową zieleń, wyrafinowany granat oraz gorzką czekoladę.

W ostatniej sesji zdjęciowej kolekcja Buon Apetito została zaprezentowana w połączeniu z
outfitami o prostych krojach i stonowanych kolorach. W stylizacjach dominują biele, beże
oraz zgaszone brązy – klasyka w czystej postaci uwielbiana przez Włoszki, które zapoczątkowały łączenie elegancji i minimalizmu, podkreślając tym samym swoją niezależność i charakter. Ciemne i nietuzinkowe kolory torebek pozwalają przełamać utrzymane w bieli i beżach stylizacje. Faktura torebek dodaje charakterystycznego,
nowoczesnego stylu gładkim outfitom.

Sabrina Pilewicz – nowa sesja

Modele ENNA #urbanbag i FICO #racybag to idealne opcje na co dzień, wygodne i eleganckie. Łączą w sobie design i funkcjonalność, którą kobiety cenią najbardziej.
LIPARI #coolerbag to nowoczesny skórzany kubełek – kusi fakturą i formą. Idealnie pasuje tutaj określenie „rasowy” – drugiej takiej torby próżno szukać.

Model MENFI #properbelt, czyli pasek z dwoma pocketami w pionie i poziomie z łatwością pomieści drobne przedmioty, ale i AirPodsy. Dla minimalistek, chcących podkreślając stylizację, niezobowiązującym dodatkiem idealny będzie skórzany duet dwóch pomarańczy – LENTINI #oranges. Ta mini wersja torebki sprawdzi się nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także jako uzupełnienie do innej, większej. Nosimy ją w formie naszyjnika lub jako gadżet, który dzięki dwóm długościom łańcuszka ozdobi nie tylko torebkę, ale także będzie nieodłącznym elementem outfitu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sabrina Pilewicz
fot. materiały prasowe Sabrina Pilewicz
Sabrina Pilewicz
fot. materiały prasowe Sabrina Pilewicz
Sabrina Pilewicz
fot. materiały prasowe Sabrina Pilewicz
Sabrina Pilewicz
fot. materiały prasowe Sabrina Pilewicz
Sabrina Pilewicz
fot. materiały prasowe Sabrina Pilewicz
Poprzedni artykułŻona Dawida Kubackiego powala urodą. Skoczek pokazał blond piękność
Następny artykułByły partner Dagmary Kaźmierskiej odebrał życie człowiekowi? Ofiara miała grozić ciężarnej gwieździe
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.