Sąd może skazać znaną piosenkarkę za absurdalne przewinienie. Wszystko za sprawą wiernego fana, który miał dość zachowania gwiazdy. Czym zawiniła piosenkarka?

Legendarna piosenkarka może usłyszeć wyrok za absurdalne przewinienie, o które oskarżył ją wierny fan. Wielbiciel gwiazdy znudził się… czekaniem na nią. Mężczyzna złożył pozew, w którym oskarżył piosenkarkę o spóźnienie na koncert. Czy gwiazda trafi przed sąd?

Sąd skaże znaną piosenkarkę?

Madonna może trafić przed sąd z powodu absurdalnego przewinienia. Wierny fan Nate Hollander pozywa piosenkarkę za spóźnienie się na koncert. 

W poniedziałek pozew Hollandera trafił przed sąd hrabstwa Miami-Dade. Fan piosenkarki pozywa Live Nation i Madonnę. Twierdzi, że zmiana czasu rozpoczęcia jej Madame X Tour stanowi naruszenie umowy zawartej między piosenkarką a kupującym bilet.

W sierpniu, kiedy Hollander kupił bilety na koncert Madonny 17 grudnia na Fillmore Miami Beach, koncert miał się rozpocząć o 20:30. Piosenkarka jednak zbyt często spóźniała się na własne występy, więc organizatorzy przesunęli godzinę rozpoczęcia koncertu o dwie godziny. 

sąd
fot. Chris Weger https://www.flickr.com/people/9378107@N04

Nate’owi Hollanderowi nie spodobała się nowa godzina rozpoczęcia koncertu. Ponadto w hrabstwie Miami-Dade obowiązuje godzina policyjna dla nastolatków w wieku poniżej 18 lat, co oznacza, że nastolatki nie mogą przebywać publicznie bez osoby dorosłej po godzinie 23:00. Nastoletni fani, którzy planowali wziąć udział w nadchodzącym koncercie Madonny bez osoby dorosłej, nie mogą już usłyszeć największych hitów piosenkarki.

Hollander twierdzi też, że bezskutecznie próbował uzyskać zwrot pieniędzy od Live Nation za swoje bilety. Sąd usłyszał od niego, że ze względu na zmieniony czas rozpoczęcia wartość odsprzedaży biletów mocno spadła. 

Kiedy Madonna rozpoczęła karierę?

Madonna rozpoczęła karierę w 1983 roku, gdy wydała swój debiutancki album pod tytułem Madonna. Jednak to dopiero dzięki swojej drugiej płycie zyskała największą popularność. Like a Virgin wydane w 1984 roku dotarło do pierwszych miejsc na listach przebojów na całym świecie.

Od tego czasu Madonna osiągnęła ogromny komercyjny sukces. Stała się również jedną z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sąd
fot. Chris Weger https://www.flickr.com/people/9378107@N04

Madonna może trafić przed sąd.

sąd
fot. Joey McCoy [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]
Czy sąd skaże piosenkarkę za absurdalne przewinienie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Dominika Gwit pozuje w parku w krótkiej sukience. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie
  3. Wiktoria Gąsiewska pozuje w sukni ślubnej. Gwiazda jest zaręczona z Adamem Zdrójkowskim
  4. Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Gwiazda zdradziła nietypowe imię chłopca
  5. Dziadek uwielbianej piosenkarki popełnił samobójstwo. Rodzinna tragedia gwiazdy
  6. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  7. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułOjczym był traktowany jak bankomat przez córkę swojej żony. W dniu jej ślubu postanowił się zemścić
Następny artykułZabroniła swoim dzieciom korzystania ze smartfonów. 7 miesięcy później zrobiła im zdjęcie, nikt ich nie poznał
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.