Sąd zajął się sprawą uwielbianego aktora. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będzie miał poważne kłopoty. Złożono już nawet pozew zbiorowy w związku z jednym z najbardziej nieudanych przedsięwzięć, których dokonał. Pomimo tego, że gwiazdor przyznał się do błędu, nie uniknie konsekwencji.

Od dłuższego czasu w życiu gwiazdora nie układa się najlepiej. Kiedy przeszło cztery lata temu media obiegła wstrząsająca informacja na temat jego rozwodu, niemalże momentalnie wybuchło poruszenie. Następnie aktor zmagał się z problemem alkoholowym. Okazuje się, że na tym nie koniec jego życiowych kłopotów. Jego sprawę rozpatrzy sąd.

Sąd zajął się sprawą aktora 

Tym razem Brad Pitt ponieść ma konsekwencje za powołaną przed laty fundację o nazwie Make It Right. Nie jest tajemnicą, że aktor swego czasu słynął z działalności na rzecz potrzebujących. W związku z tym postanowił pomóc w odbudowie zniszczonego w 2005 roku przez huragan Katrina osiedla położonego w Nowym Orleanie.

Aktor zdecydował się wówczas na postawienie 150 nowoczesnych, energooszczędnych i oczywiście bezpiecznych domów, które przeznaczone były dla rodzin osób poszkodowanych. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jego planem, a postawione budynki w mgnieniu oka zaczęły się rozpadać. Mieszkańcy w krótkim czasie od wprowadzenia dostrzegli pleśń, gnicie i niekończące się awarie.

Złożono pozew zbiorowy 

Pomimo tego, że w wywiadzie udzielonym w 2015 roku aktor przyznał się do błędu i stwierdził, że zbyt naiwnie podszedł do kwestii budowania domów, zmuszony będzie ponieść konsekwencje swojego niekoniecznie udanego przedsięwzięcia. 

Pomimo tego, że fundacja Make It Right wytoczyła architektowi proces, nie obyło się bez zbiorowego pozwu przeciwko organizacji Pitta. Na ten moment sprawą zajmuje się sąd federalny. Mimo to prawnicy aktora nalegają na odsunięcie go od pozwu, gdyż ponoć nie jest już członkiem zarządu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sąd
eastnews.pl/ EA

Sąd zajął się sprawą Brada Pitta.

Sąd
eastnews.pl/ EA

Przeciwko aktorowi złożono pozew zbiorowy. 

Sąd
eastnews.pl/ EA

Wszystko przez nieudaną inwestycję sprzed lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułEwa Mrozowska z ”Gogglebox” opowiedziała o porodzie. Sytuacja była poważna, gwiazda drżała o życie dziecka
Następny artykułVioletta Villas w młodości zachwycała urodą od Polski po USA. Miała szansę na międzynarodową karierę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.