30-letni mężczyzna został pozwany za bycie obibokiem. Millenials na garnuszku rodziców prowadził dość nietypowy tryb życia. Wyrokiem Sądu Najwyższego w stanie Nowy Jork, musi on wyprowadzić się z rodzinnego domu.

Rodzice pozwanego, Michael’a Rotondo próbowali pozbyć się go od miesięcy. Ich działania nie przynosiły skutku.

Praca? A co to takiego?

Michael Rotondo od 8 lat nie pracował. Odmawiał płacenia rachunków, a także pomocy w obowiązkach domowych. Jego dzień wypełniała wyłącznie rozrywka. Mężczyzna nie widział w swoim zachowaniu niczego niestosownego, w sądzie pojawił się z uśmiechem na ustach. Zaklinał się, że przysługuje mu 6-miesięczne przygotowanie do wyprowadzki, że nie otrzymał wcześniej żadnego komunikatu o eksmisji z domu rodziców. Prowadzący rozprawę sędzia, Donald Greenwood zakazał pozwanemu powrotu do domu i dał 14 dni na opuszczenia „gniazda”. Zapewnił, że podjęte zostaną wszelkie kroki, aby upewnić się, że wyrok został zrealizowany. Rotondo zapowiedział apelację.

Mglista przeszłość

30-latek mieszkający w rodzicami w pobliżu Syracuse twierdzi, że w przeszłości miał własny biznes. Jaki? Tego zdradzić nie chciał. Z biznesem wiąże też plany na przyszłość. Ich też jednak zdradzić nie raczył. W związku z powyższym rozprawa trwała zaledwie pół godziny, a sędzia nie miał problemu z ustanowieniem wyroku w sprawie. Rotondo z chęcią udzielał wywiadów po rozprawie i zaznaczał, że nie żył w piwnicy. Miał swoją własną sypialnię. Mężczyzna wyraźnie nie narzekał na zainteresowanie, jakie wzbudził. Sam zaczepiał reporterów. W jednej sprawie był jednak bardzo skryty, tej dotyczącej jego planu na życie. Przypomnijmy słowa Rotondo z korzytarzy sądowych stanu Nowy Jork:

– Mój biznes to mój biznes – skwitował.

No tak, nikomu nic do tego. Redakcja Lelum życzy powodzenia młodemu biznesmenowi, a jego rodzicom spokojnego życia;)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hit internetu! Sparodiowali izraelską piosenkę na Eurowizję
  2. Lewandowska już nie chce motywować Polek? Planuje karierę za granicą
  3. Nie dostali zaproszenia na ślub Meghan. Jej bratanek złapany w klubie z nożem, ale i tak lepsza była ciotka…
  4. Mam Talent. Na przesłuchaniu pojawili się więźniowie. Zaskakująca reakcja jury

 

 

Poprzedni artykułSłynna blogerka nie żyje. Przegrała walkę z rakiem
Następny artykułDoda kpi z popularnej dziennikarki robiąc jej zdjęcie pleców. „To naprawdę ona?!”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.