Samobójstwo to możliwa przyczyna śmierci znanej piosenkarki. 25-letnia gwiazda została znaleziona martwa dzisiaj rano. Była bardzo popularna: aż sześć milionów fanów obserwowało ją na Instagramie. Co się stało?

Gwiazda prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Ta smutna wiadomość dotarła dzisiaj do fanów popularnej piosenkarki. Policja wszczęła śledztwo, by wykluczyć udział osób trzecich. Co więcej wiadomo o tragicznych okolicznościach odejścia 25-letniej gwiazdy?

Samobójstwo Sulli. Kim jest 25-letnia wokalistka?

Sulli była członkinią bardzo popularnej grupy f(x), która została założona w 2009 roku przez SM Entertainment. Sulli odeszła z k-popowego zespołu w 2015 roku po tym, jak spotkała się z hejtem w Internecie. Dotknęły ją „bóle spowodowane stresem” spowodowanym pogłoskami rozprzestrzenianymi o jej życiu prywatnym. 

Po odejściu z zespołu Sulli skupiła się na karierze aktorskiej i solowej wokalistki. Wystąpiła w filmie pod tytułem Real i wydała swój debiutancki album. Była kontrowersyjną postacią w świecie rozrywki w Korei. Wzbudzała zainteresowaniem niespotykaną w świecie k-popu bezceremonialnością.

Jej otwartość na temat zdrowia psychicznego także wzbudzała kontrowersje w Korei. W 2018 roku wyjawiła w koreańskim reality show Jinri Store, że od dzieciństwa cierpiała na zespół lęku napadowego. Niedawno, na Instagramie Sulli pokazała filmik, na którym płacze.

Ciało Sulli, której prawdziwe nazwisko to Choi Jin-ri, zostało odnalezione dzisiaj w jej rezydencji w Seongnam, drugim co do wielkości mieście Korei Południowej. Prawdopodobna przyczyna jej śmierci to samobójstwo. Już wczoraj jej menadżer nie mógł się z nią skontaktować.

Sulli samobójstwo
fot. instagram.com/jelly_jilli

Sulli: piosenki

Sulli, koreańska piosenkarka, która prawdopodobnie popełniła samobójstwo zaczęła swoją karierę w zespole f(x). Zadebiutowała jako członkini grupy z piosenką La Cha Ta. Teledysk do niej zgromadził aż 16 milionów wyświetleń.

 

W 2012 roku f(x) zyskały jeszcze większą popularność dzięki kawałkowi Electric Shock. Sulli również w nim śpiewa.

Po odejściu z f(x), Sulli wznowiła swoją karierę wtórując koreańskiemu piosenkarzowi o pseudonimie Dean w piosence Dayfly.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sulli samobójstwo
fot. instagram.com/jelly_jilli

Sulli prawdopodobnie popełniła samobójstwo.

sulli samobójstwo
fot. instagram.com/jelly_jilli

Gwiazda zanim prawdopodobnie popełniła samobójstwo, zmagała się z atakami panicznego lęku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok
Poprzedni artykułMichał Żebrowski pokazał się bez ubrań. Filmik z przystojnym aktorem znalazł się w sieci
Następny artykułJak nosić plisowaną spódnicę? Najmodniejsze stylizacje na każdą okazję
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.