Samobójstwo młodego muzyka wstrząsnęło światem polskiego rapu. Targnął na własne życie zostawiając żonę i dziecko. Jego ciało zostało znalezione nad Wisłą, a jego śmierć została skomentowana dla portalu GlamRap.pl przez przyjaciela.

Depresja jest poważnym problemem rzadko poruszanym przez raperów. Zmagał się z nim 31-letni raper z Ciechocinka, który popełnił samobójstwo.

Samobójstwo rapera z Ciechocinka

Dymi Dym był znanym lokalnie raperem z Ciechocinka. Naprawdę nazywał się Damian Krause. Popełnił samobójstwo w środę, kiedy wyszedł z domu rano. Następnego dnia rano znaleziono jego ciało nad Wisłą.

Powiesił się. Chociaż nie wybił się, to na rynku lokalnym bardzo mocno się udzielał. Porządny człowiek i ojciec. – powiedział portalowi GlamRap.pl znajomy rapera.

Przyjaciel muzyka podał również, że Dymi Dym wpadł w depresję po śmierci matki.

– Kazał swojej żonie nie mówić nam o swoich problemach. Ostatnio się mu jednak polepszyło, znalazł nową pracę. Nic nie wskazywało na to, że chce sobie coś zrobić — znajomy opisał sytuację.

samobójstwo dymi dym
fot. facebook.com

Dymi Dym nie żyje

Udzielał się w składach Kancelaria Crew i Strefa 51, a prywatnie był ojcem i mężem. Żona rapera napisała przejmujący post na Facebooku po jego wyjściu z domu:

Błagam Cię wróć do domu daj znać ze żyjesz. Ja tego nie zniosę, że może mi Cię zabraknąć. Wszystko znosiłam, ale tego nie ogarnę — napisała zrozpaczona Izabela Krause.

Niestety raper postanowił popełnić samobójstwo.

Następnie wdowa po muzyku poinformowała, że ostatnie pożegnanie muzyka zaplanowano na godzinę 10:00 w kaplicy, a pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 13:00.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

samobójstwo dymi dym
fot. facebook.com

Raper popełnił samobójstwo.

samobójstwo dymi dym
fot. facebook.com

Dymi Dym miał 31 lat, gdy targnął na swoje życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.