Samobójstwo znanych bliźniaków to wielki cios dla ich bliskich i wszystkich fanów. O tragedii poinformował inny uczestnik popularnego programu telewizyjnego. Ciała braci zostały znalezione tuż obok siebie. Szczegóły ich śmierci są wstrząsające.

O tym, że bliźniacy wspólnie popełnili samobójstwo, poinformował ich znajomy. Do mediów wyciekły kolejne informacje dotyczące sposobu, w jaki odebrali sobie życie. Ciała zostały znalezione w sobotę 28 grudnia 2019 roku. Rodzina jest załamana.

Bill i Joe Smith: samobójstwo

Nie żyją Bill i Joe Smith, 32-letni bracia znani z brytyjskiego programu rozrywkowego. O ich śmierci poinformował Paddy Doherty – inna gwiazda programu Moje Wielkie Cygańskie Wesele.

– Proszę, módlcie się za te dwie dusze. Niech Bóg pozwoli im spoczywać w pokoju. Bardzo mi przykro z powodu ich problemów, z głębi serca. Niech Bóg się nimi opiekuje, niech Bóg zlituje się nad nimi. Oni są dwoma niewinnymi aniołami, byli niewiarygodni – mówił na Facebooku.

Według metro.co.uk rzecznik policji potwierdza smutne wieści. Ciała braci znaleziono na drzewie przed południem 28 grudnia. Nie wiadomo, co było przyczyną tragicznej decyzji. Rodzina pozostaje w kontakcie z funkcjonariuszami. Bliscy zmarłych mieli wyznać, że martwili się o nich.

Kim byli bliźniacy Smith?

Bliźniacy Smith byli bohaterami popularnego kilka lat temu w Wielkiej Brytanii show Moje Wielkie Cygańskie Wesele. Pojawili się w trzecim sezonie programu i natychmiast zyskali sympatię widzów. Pracowali wówczas jako ogrodnicy i byli częścią tradycyjnej rodziny podróżników.

Bracia przed kamerami pokazywali swoją kulturę i styl życia. W dużej mierze to właśnie dzięki nim program zyskał ogromne zainteresowanie i stał się hitem. Śledztwo w sprawie ich śmierci trwa, jest ukierunkowane na samobójstwo, śledczy wykluczają udział osób trzecich.

ZOBACZ ZDJĘCIE:


 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

Źródła: metro.co.uk, perezhilton.com

Poprzedni artykułZnamy zwycięzcę „The Voice Senior”! Fani programu nie są zachwyceni, zarzucają ustawkę
Następny artykułLudzie prześcigają się, by zaadoptować tę kotkę. Wszystko przez jej niezwykły wygląd
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.