Samolot silnikowy z powodu awarii był zmuszony do nagłego lądowania. Niestety, jak podaje Interia, podczas zdarzenia, do którego doszło w niedzielę rano w południowej Polsce, maszyna uszkodziła prywatną posesję, znajdującą się nieopodal lotniska. Służby oraz Komisja Badań i Wypadków lotniczych pracują nad sprawą.
 
W niedzielę rano, 5 lipca, samolot, który wystartował z lotniska w Krośnie, musiał podejść do awaryjnego lądowania. Niestety, nie obyło się bez szkód. Maszyna uderzyła w garaż znajdujący się na posesji sąsiadującej z lotniskiem. 
 
 
Samolot awaryjnie lądował w Krośnie
 
W Krośnie w województwie podkarpackim doszło do nietypowego zdarzenia. Samolot, który wystartował z lotniska, z powodu awarii musiał nagle wylądować.
 
 
Po wystartowaniu z lotniska w Krośnie doszło do awarii samolotu. W konsekwencji 69-letni pilot wylądował na sąsiadującej z lotniskiem działce – powiedziała PAP rzecznik podkarpackiej policji Marta Tabasz-Rygiel, jak podaje fakty.ineria.pl. Niestety, nie obeszło się bez szkód.
  1. Nigdy nie wyrzucaj skorupek po jajkach. Włożone do piekarnika i zmielone mają właściwości, o jakich ci się nie śniło
  2. Gwiazdor telewizji śniadaniowej zrobił na wizji coś niewybaczalnego. Zniesmaczeni internauci nie zostawili na nim suchej nitki
  3. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z miłością życia. Rzadki widok, wyglądają wspaniale

Samolot zniszczył garaż i samochód

Awaryjne lądowanie skończyło się wieloma szkodami. Samolot zniszczył garaż znajdujący się na prywatnej posesji i znajdujący się w nim samochód. Jak informowała Marta Tabasz-Rygiel, 69-letni pilot opuścił maszynę o własnych siłach.

Na miejscu pracują służby. Nawiązano także kontakt z Komisją Badań Wypadków Lotniczych – dodała w rozmowie z PAP rzecznik policji. Trwa ustalanie przyczyn awaryjnego lądowania.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Samolot w wyniku awarii wylądował na prywatnej posesji obok lotniska w Krośnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  2. Prowadziła transmisję na żywo. Niczego się nie spodziewała. Atak nożownika na wizji w Brazylii
  3. Wygląda jak zwykła złotówka z PRL, ale jest warta majątek. Można za nią dostać nawet 1500zł
  4. Po weselu panna młoda sprawdzała koperty od gości. Gdy otworzyła jedną z nich, zalała się łzami
  5. Pamiętacie Ewę Sonnet? Już wiadomo dlaczego posiadaczka imponującego biustu tak nagle zniknęła
  6. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor

źródło: fakty.ineria.pl

 

 
 
 
 
 
 
 
Poprzedni artykułMyślała, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Następnego dnia znaleziono ją martwą w łóżku, powód powinna znać każda kobieta
Następny artykułPamiętacie prowadzącego „Od przedszkola do Opola”? Niewiarygodne, jak obecnie żyje Michał Juszczakiewicz
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.