Już niedługo koniec kolejnej odsłony „Sanatorium miłości”. Choć do ostatecznego rozstrzygnięcia zostało jeszcze trochę czasu, to internauci mają już swoje przypuszczenia dotyczące Królowej i Króla Turnusu. Kogo obstawiają?

Ich wybór może się wydać niektórym dość osobliwy. Argumenty mówią jednak wszystko. 

„Sanatorium miłości”: kto zostanie Królową i Królem Turnusu?

Wielkimi krokami zbliża się finał trzeciej odsłony „Sanatorium miłości”. Seria zyskała sobie grono wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy kolejnych seniorów szukających drugiej połówki. 

W tym sezonie nie brakowało wyrazistych postaci – swoje do powiedzenia mieli na pewno dowcipny Edek i wyważony Andrzej. Również Jadwiga okazała się być nie tylko osobą wielu talentów, ale również łamaczką serc. 

Mogliśmy być również świadkami konfliktu między Anną i Janiną, który ze wszystkich sił starała się załagodzić Marta Manowska. Panie posprzeczały się wtedy o Zbyszka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nim dowiemy się, kto jednak zostanie Królem i Królową Turnusu, będziemy musieli jeszcze zaczekać. Ostatnie odcinki wciąż przed nami. 

Choć wynik nie jest jeszcze znany, to na forach internetowych widzowie dyskutują już o tym, kto ma największe szanse na wygraną. Wybór może być niespodziewany.

Internauci już wiedzą. Jak obstawiają?

Jaki wynik zmagań obstawiają internauci? Część z nich jest absolutnie pewna swojego wyboru. 

– Władek królem a królową zostanie Halinka. Cała reszta miła i sympatyczna (może poza Andrzejem), ale bardzo nierówna w zachowaniu – pisała jedna z internautek. 

W komentarzach to właśnie ta para przewija się najczęściej – Halinka wszystkich miała ująć swoją naturalnością, a Władek – spokojem i rozwagą w kwestii Jadzi. Jak będzie? Tego wiemy się już niebawem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [telemagazyn.pl]