Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sanatorium miłości. Anna wyznała, jak naprawdę wygląda relacja Marioli i Piotra Huberta. „Miłość pięknie się rozwija”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2022 16:31

Sanatorium miłości. Anna wyznała, jak naprawdę wygląda relacja Marioli i Piotra Huberta. „Miłość pięknie się rozwija”

Sanatorium miłości
Kadr z programu Sanatorium miłości, prod. TVP

Uczestniczka „Sanatorium miłości” wyznała, że pomiędzy seniorami rodzą się coraz głębsze uczucia. Mariola i Piotr Hubert mają bardzo ambitne plany. Cała trójka przeżyje wspólny wyjazd.

„Sanatorium miłości” bije rekordy popularności wśród programów TVP. Każdy kolejny sezon przedstawia odbiorcom grupę sympatycznych seniorów, którzy poszukują przyjacielskich relacji, a nawet miłości.

Czasami telewizyjne znajomości pozostają z uczestnikami na dłużej. Anna, która była jedną z ulubienic ostatniego sezonu „Sanatorium miłości” wyznała, jak wyglądają relacje jej programowych przyjaciół.

„Sanatorium miłości”: po programie Mariola i Piotr Hubert nadal mają się ku sobie

Anna z Olsztyna była jedną z najbardziej popularnych uczestniczek zeszłego sezonu z powodu oświadczyn, które nastąpiły na antenie programu. Niestety jej związek nie przetrwał, gdy zakochanych opuściły kamery.

Seniorka miło wspomina udział w „Sanatorium miłości”, bo choć nie znalazła drugiej połówki, wyszła z programu z przyjaźniami na całe życie. Jedną z najbliższych jej osób jest Mariola, czyli telewizyjna partnerka Piotra Huberta.

Okazuje się, że niektórzy uczestnicy mogli liczyć na szczęśliwy los również po zakończonym programie. Anna wyznała, że jej przyjaciele mają się ku sobie, a ich relacja tylko się pogłębiła.

Moja przyjaźń z Mariolą bardzo się rozwinęła i okazała szczera. Mało, że po programie odwiedziła mnie w lutym, to przylatuje też w sierpniu, aby spędzić ze mną i ze swoim Hubertem czas. W planach mamy wyjazd w góry i bardzo się cieszę. To są moi prawdziwi przyjaciele. We wrześniu z kolei ja lecę do Marioli. Mariolą rozmawiamy parę razy dziennie. Jestem szczęśliwa, że miłość jej i Huberta tak pięknie się rozwija, bardzo im kibicuję i życzę im szczęścia — mówiła uczestniczka w rozmowie z „Teletygodniem”.

Być może ulubieńcy widzów powtórzą sukces Władysława, który uczestniczył w drugiej edycji programu. Senior niedawno się ożenił, udowadniając, że prawdziwe uczucia nie znają granicy wieku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Szpak stał się obiektem uczuć mężatki. Kobieta ma nawet dziecko
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty


Źródło: Pomponik.pl