Sanatorium miłości mogło mieć zupełnie innego prowadzącego. Chociaż dziś trudno nam wyobrazić sobie, że ktoś zastępuje Martę Manowską, zadanie omal nie przypadło w udziale Jackowi Borkowskiemu. Co poszło nie tak? Stracił szansę przez komentarz O KOBIETACH! 

Od dnia premiery nowy hit TVP Sanatorium miłości budził gorące emocje wśród widzów. Każdy ruch uczestników szczegółowo analizowano przez telewidzów. Nie wahali się głośno deklarować swoich sympatii i antypatii. Jednak jak się okazało, kulisy powstawania reality show były równie interesujące… Na początku władze stacji planowały powierzenie roli prowadzącemu Jackowi Borkowskiemu. Zaprzepaścił okazję przez jedną wypowiedź. Jaką? Nie spodziewalibyście się tego. 

Sanatorium miłości: Jacek Borkowski miał prowadzić program?

Jak podaje pudelek.pl, władze TVP wytypowały Jacka Borkowskiego na idealnego kandydata do roli gospodarza programu Sanatorium miłości. Aktor w tym roku skończył sześćdziesiąt lat, więc z pewnością szybko znalazłby wspólny język ze starszymi uczestnikami. 

Dlaczego ostatecznie rola prowadzącej przypadła Marcie Manowskiej? Według ustaleń pudelek.pl Jacek Borkowski ostatecznie stracił ofertę z powodu pewnej wypowiedzi dla tygodnika Fakt. Aktor został zapytany przez przedstawiciela pisma, dlaczego z portali społecznościowych zniknęły jego zdjęcia z dotychczasową partnerką. Okazało się, że powodem zerwania miał być… jej wiek!

– Casting na moją żonę trwa. Sylwia była dla mnie za stara. […] Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać to nie z second handu – cytuje aktora tygodnik Fakt

Wypowiedź aktora spotkała się z wielką krytyką i oburzeniem. Wśród internautów nie brakowało oskarżeń o przedmiotowe traktowanie kobiet. Niektórzy wręcz nie dowierzali, że z ust Borkowskiego mogły paść podobne słowa. Super Express podał niedługo później, że władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję, że gwiazdor nie jest odpowiednią osobą, by poprowadzić Sanatorium miłości

O czym jest Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości to program TVP typu reality show, prowadzony przez Martę Manowską. Uczestnikami Sanatorium są osoby w dojrzałym wieku, które poszukują swojej drugiej połówki. 

Premiera Sanatorium miłości miała miejsce 20 stycznia 2019 roku. Do tej pory ukazała się dopiero jedna edycja show, w której uczestniczyło łącznie dwanaście osób – sześciu mężczyzn i sześć kobiet. Bohaterowie programu zostali umieszczeni w popularnym uzdrowisku, gdzie mogli zawrzeć przyjaźnie oraz odnaleźć miłość. Obecnie trwają castingi do kolejnej serii. 

Co sądzicie o wypowiedzi Jacka Borkowskiego? Spodziewalibyście się, że to aktor miał poprowadzić Sanatorium miłości

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile kosztują potrawy Wielkanocne u Magdy Gessler? Przeżyjecie mały zawał
  2. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
  3. Anna Dymna szykuje się do ślubu. Wszystko ułożyło się po jej myśli

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sanatorium miłości
fot. materiały prasowe TVP

Sanatorium miłości miało mieć innego prowadzącego?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle kosztują potrawy Wielkanocne u Magdy Gessler? Przeżyjecie mały zawał
Następny artykułMaria Winiarska kończy 68 lat! Jej szczere słowa poruszyły CAŁY internet!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.