To kolejna para, która po zakończeniu programu „Sanatorium miłości” zaskakuje widzów. Relacja między seniorami wykracza już ponad przyjaźń. W jednym z wywiadów zdradzili co ich tak naprawdę łączy.

Za nami kolejna edycja hitu TVP, który przyciąga ogromną ilość widzów do ekranów telewizora. Odbiorcy programu z zainteresowaniem obserwują rozwój relacji sympatycznych seniorów, którzy poszukują miłości.

Między uczestnikami zawiązują się przyjaźnie a czasem również romantyczne relacje. Monika i Andrzej, którzy byli jednymi z ulubieńców widzów „Sanatorium miłości” zdradzili niedawno, jak wyglądają ich relacje. Choć programowe kamery ich opuściły, seniorzy nie przestają zaskakiwać.

Uczestnicy „Sanatorium miłości” pogłębiają przyjaźń

Widzowie TVP byli świadkami romantycznych gestów ze strony uczestników popularnego programu praktycznie cały czas. Na antenie doszło nawet do zaręczyn pomiędzy dwójką seniorów. Ulubieńcy odbiorców łączyli się w pary w programie, a także poza nim.

Czwarta edycja „Sanatorium miłości” przedstawiła wiele barwnych postaci, które na długo zapadną w naszej pamięci. Jednym z najbardziej uwielbianych duetów byli Monika i Andrzej. Od pierwszych chwil widzowie widzieli w nich doskonałą parę.

Podczas kręcenia programu nie byli pewni swoich uczuć. Poszukiwali miłości i pogłębiali relacje ze wszystkim uczestnikami turnusu, jednak prawdziwe emocje nie dały o sobie zapomnieć.

Portal Telemagazyn po zakończeniu emisji „Sanatorium miłości” postanowił porozmawiać z najbardziej popularnymi uczestnikami minionej edycji. Okazuje się, że przyjaźń Moniki i Andrzeja nie tylko nadal trwa, ale stała się wręcz jeszcze silniejsza, niż można było dostrzec na ekranie.

Z Monią nasza przyjaźń się bardzo mocno rozwija. Powiem nawet: bardzo, bardzo! Zobaczymy, co z tego będziepowiedział tajemniczo Andrzej.

Widzowie z pewnością byliby zadowoleni z połączenia kolejnych bohaterów „Sanatorium miłości”. Program TVP od lat przedstawia seniorów poszukujących prawdziwego uczucia. Niektórym się to udaje, a inni mogą cieszyć się przygodą życia, a także przyjaźniami, które zawarli z innymi kuracjuszami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Sandra Kubicka nagrała film w wannie. Trudno oderwać wzrok
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Źródło: Se.pl