Niedawno świętowali uroczystość zaślubin, jednak widmo operacji było zaraz za rogiem. Małżonkowie zmieniają plany dotyczące podróży poślubnej. Pan Władysław musi zadbać o własne zdrowie.

„Sanatorium miłości” jest bezkonkurencyjnym hitem Telewizji Polskiej pod względem oglądalności. Odbiorcy z zainteresowaniem obserwują przygody seniorów poszukujących miłości i przyjaźni.

Choć nie zawsze więzi zawarte w programie pozostają z uczestnikami do końca, niektórzy odnajdują szczęście niezależnie od wieku. Pan Władysław, który brał udział w 2. edycji „Sanatorium miłości” niedawno się ożenił. Teraz jednak musi przełożyć podróż poślubną na rzecz poprawy zdrowia.

Uczestnika „Sanatorium miłości” przejdzie operacje niedługo po ślubie

Pan Władysław podbił serca widzów podczas drugiej odsłony popularnego programu telewizyjnego charyzmą i wrodzonym urokiem. Choć kurort opuścił bez drugiej połówki, szybko odnalazł ukochaną za sprawą mediów społecznościowych.

Na początku czerwca bohater „Sanatorium miłości” przeżywał radosne chwile podczas ślubu z wybranką. Ceremonia nie mogła się odbyć bez reprezentantów programu m.in.: Marty Manowskiej, która w mediach społecznościowych pogratulowała nowożeńcom.

Nowa droga zaczyna się wtedy, gdy po nią sięgniemy. Marysiu, Władku, gratuluje i jestem przeszczęśliwa — pisała prowadząca „Sanatorium miłości”.

Niestety małżeństwo nie mogło długo cieszyć się miesiącem miodowym, zmianą uległy również ich plany podróży poślubnej. Wszystko ze względu na zabieg pana Władysława. Mężczyzna przesunął operację zaćmy ze względu na planowaną uroczystość.

Co to byłby za pan młody, który nie wypije z gośćmi i nie zatańczy z nimi? Po operacji musiałbym się oszczędzać, a tak spędziłem ten dzień jak chciałem. O zdrowie zadbam potem — argumentował decyzję uczestnik „Sanatorium miłości”.

Po radosnym świętowaniu nadszedł czas na wcielenie w życie zdrowotnych planów. Małżonkowie będą wpierać się nawzajem podczas zabiegu seniora, a po odzyskaniu sprawności z pewnością wybiorą się w upragnioną podróż poślubną.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas pierwszego tańca. Sukienka odsłoniła wszystko
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty