Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętajcie Sandrę od „Marii Magdaleny”? Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda, nie przypomina siebie
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 28.06.2020 11:40

Pamiętajcie Sandrę od „Marii Magdaleny”? Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda, nie przypomina siebie

Sandra
foto screen YouTube @VHS-Goldie

Sandra, a dokładnie Sandra Ann Cretu-Menges to wielka, światowa gwiazda i wokalistka. Jej hit Maria Magdalena znają wszyscy, choć od jego wydania minęło już 35 lat. Na sukces piosenkarki nie składał się tylko jej głos, ale również prezencja — niesamowita uroda w połączeniu z wyjątkowym stylem i talentem spowodowały, że kobieta do tej pory jest najpopularniejszą artystką pochodzącą z Niemiec.

Sandra, będąc u szczytu swojej kariery, rozkochiwała w sobie tysiące mężczyzn. Ciemne oczy, opalenizna, długie brązowe włosy — wiele kobiet chciało wyglądać dokładnie jak piosenkarka. Niesamowite, jaką przeszła metamorfozę na przestrzeni lat, gwiazda nie przypomina siebie.

Sandra przeszła ogromną metamorfozę, jest nie do poznania

Niemiecka piosenkarka rozpoczęła swoją karierę muzyczną już w 1976 roku. Mając zaledwie 16 lat, dołączyła do zespołu, w którym była główną wokalistką. Kariera artystki nabrała tempa, gdy pojawił się jej singiel (I’ll Never Be) Maria Magdalena, który podbił listy przebojów na całym świecie.

Niedługo po wydaniu singla ukazała się cała płyta, która przyniosła artystce wielki sukces i popularność. W swoich przebojach poruszała ważne dla niej tematy, takie jak śmierć brata, tęsknota za rodziną czy katastrofa w Czarnobylu.

  1. Najpiękniejszy dzień z życia zamienił się w istny koszmar. Panna młoda i goście zamarli w jednej sekundzie, nikt nie przewidział zachowania męża
  2. Zarobki nad morzem właśnie orbitują. W kuchni w Łebie zarobisz 10 tys., zwykły sprzedawca przekąsek w Juracie może liczyć na 5 tys. złotych
  3. Zostawili dziecko w żłobku i pojechali do domu. Nie mieli pojęcia, że widzą je po raz ostatni

Sandra: wiemy jak wygląda obecnie

Gwiazda w show-biznesie i mediach jest ciągle obecna, jednak występuje dużo rzadziej. Pojawienie się jej na scenie zawsze budzi ogromne poruszenie. Przed wybuchem epidemii koronawirusa artystka odwiedziła Polskę i gościnnie wystąpiła w programie Jaka to melodia?

Sandra obecnie jest nie do poznania. Długie włosy zastąpiła, krótką chłopięcą fryzurą. Piosenkarka zmieniła swój sposób ubierania na bardziej klasyczny i stonowany, a wysokie szpilki coraz częściej są zastępowane przez wygodne, płaskie buty. Co sądzicie o metamorfozie artystki?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Sandra

Sandra podczas występu w Polskim show zadziwiła swoją metamorfozą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  2. Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę
  3. Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę
  4. Wzięła synka na ręce i zeszła na dół. Gdy zobaczyła męża, natychmiast pobladła
  5. Pamiętacie oranżady z PRL? Dziś nie ma podobnych etykiet
  6. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Źródło: jastrzabpost.pl, wikipedia.pl