Sandra Kubicka prawdopodobnie rozstała się z partnerem, z którym była zaręczona.  Spekuluje się, że związek modelki i francuskiego DJ-a nie przetrwał próby czasu. Skasowali oni wszystkie wspólne zdjęcia z portali społecznościowych.

Ich zaręczyny odbyły się w święta Bożego Narodzenia w 2017 roku we francuskim Aspen.

Kim jest Sandra Kubicka?

To polska modelka, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodzona w 1995 roku dziewczyna podbija Instagram i świat mody. Jej konto śledzi już 462 tys. osób. Seksowna blondynka szturmem podbiła serca swoich fanów. Amerykański magazyn Maxim umieścił ją na liście 100 najseksowniejszych Amerykanek. Jej sesje ukazywały się w takich tytułach jak Glamour, Instyle, Fashion Magazine, Maxim czy Cosmopolitan.

Jej kariera zaczęła się od konkursu jednej z agencji modelek. Kubicka doszła aż do finału, natomiast zrezygnowała z udziału, gdyż nie chciała wystąpić w konkursie talentów. I tak sobie poradziła. Niedługo po tych wydarzeniach podpisała kontrakt z agencją Next Models Management.

Kim jest partner Kubickiej?

Para prawdopodobnie rozstała się, ponieważ wykasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie. Chłopakiem Sandry był francuski DJ, Cédric Gervais. Znany jest choćby z remiksu hitowej piosenki Lany del Rey Summertime Sadness. Para była zaręczona. Gośćmi na uroczystości tej okazji byli m.in. Hulk Hogan oraz David Guetta. Zacne towarzystwo.

Ciekawe, czy rozstali się na dobre, czy może po prostu wykasowane zdjęcia są efektem ich sprzeczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sandra Kubicka
Fot. Instagram @sandrakubicka
Cedric Gervais
Fot. Instagram @cedricgervais
Kubicka i jej chłopak
Fot. Instagram

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kołtuny na włosach – jak pozbyć sie ich bezboleśnie?
  2. Czego nie można jeść w ciąży?
  3. Korektor czy podkład – co nakładać jako pierwsze?

źródło: pudelek.pl, kozaczek.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.