Sanepid poszukuje wczasowiczów. Okazuje się, że zagrożone może być ich zdrowie. Sprawa jest poważna, osoby, o które chodzi, powinny jak najszybciej zgłosić się do inspektoratu. 

Poszukiwana sanepidu wciąż trwają. Wszystko z powodu odnalezienia wielkiego ogniska koronawirusa. Okazuje się, że zakażonych może być wielu wczasowiczów.

Sanepid poszukuje wczasowiczów

Do sanepidu zgłosiło się troje wczasowiczów, którzy właśnie wrócili z wakacji. Okazało się, że mają objawy typowe dla koronawirusa, natychmiast więc przeprowadzono im testy. Gdy wyniki wyszły pozytywnie, inspektorat zwrócił uwagę, gdzie mogło dojść do zakażeń. 

Zakażeni wczasowicze właśnie wrócili z ośrodka wypoczynkowego w Jarosławcu w województwie zachodnio-pomorskim, okazało się, że to właśnie tam znajduje się ognisko zakażeń. Przeprowadzono  testy pracownikom, niestety wyszły pozytywnie.

  1. Zaczęło się. Z samego rana gigantyczna zmiana w Polsce
  2. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. „Wymaga tego podstawowy szacunek”

Zamknięty ośrodek wczasowy

Jak podaje tvn24.pl, troje osób z obsługi uzyskało wynik pozytywny na COVID-19. Małgorzata Kapłan z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie potwierdziła:

– Dzisiaj potwierdzono pięć przypadków zakażenia u pracowników ośrodka w Jarosławcu.

Dodatkowo na kwarantannę wysłano 31 osób, wszyscy przejdą testy na koronawirusa. Wciąż poszukiwane są osoby, które w ostatnim czasie spędzały w ośrodku wakacje. Jak informuje tvn24.pl, właściciel ośrodka zdecydował się go zamknąć, mimo że sanepid tego nie nakazał. W Polsce wciąż podwyższa się liczba potwierdzonych, zakażonych koronawirusem, w związku z tym ministerstwo wprowadziło ważne zmiany.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sanepid
fot. pexels.com

W Polsce z dnia na dzień padają kolejne rekordy zachorowań. Ognisko w ośrodku na szczęście zostało szybko wykryte.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mamy potwierdzenie, nie żyje
  2. Dziś i jutro Polacy mogą mieć poważny problem. Wystarczy, że masz konto w banku
  3. Dziś wieczorem Polsat zmiecie konkurencję. TVP i TVN bez szans, cała Polska będzie chciała zobaczyć hit
  4. Minister edukacji nagle ujawnił prawdę. Polacy mogą nie być zadowoleni, nauczycieli nie czeka nic dobrego
  5. Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z lat 90., na którym dostaje prezent od prezydenta. Niewiarygodne jak wyglądała, jej piękno onieśmiela

źródło: dziendobry.tvn.pl, tvn24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułFatalna wiadomość, Stan Borys bardzo się boi. Nic nie może zrobić
Następny artykułJeszcze tylko do końca dnia Biedronka rozdaje produkty za darmo. Warto się pospieszyć, żal nie skorzystać
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.