Sanepid poszukuje klientów restauracji McDonald’s. Jak się okazuje, w jednym z lokali popularnego fast foodu, przebywała osoba zakażona koronawirusem. Teraz, w związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, ci, którzy odwiedzili na początku sierpnia lokal przy ulicy Grodzkiej 26 w Krakowie, proszone są o pilny kontakt.

W niedzielę 16 sierpnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 594 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem, podczas gdy łącznie, aktualnie w Polsce mamy 15 677 chorych. Tymczasem ich ilość może jeszcze wzrosnąć. Sanepid właśnie poszukuje osób, które wraz z początkiem sierpnia odwiedziły krakowski McDonald’s. Teraz mogą być zakażeni.

Sanepid. Koronawirus w McDonald’s

Powiatowy Państwowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie wydał oficjalny komunikat. Jak się okazuje, dokładnie 3 sierpnia w restauracji McDonald’s na krakowskim rynku, przebywała osoba zakażone koronawirusem. Wszyscy, którzy tego dnia byli obecni w lokalu, powinni zgłosić się do sanepidu.

– Powiatowy Państwowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie na podstawie otrzymanego wyniku badań w kierunku SARS-CoV-2 oraz przeprowadzonego wywiadu epidemiologicznego z pacjentem informuje, że w dniu 3 sierpnia 2020 w restauracji McDonald, zlokalizowanej przy ul. Grodzkiej 26 w Krakowie przebywała osoba, u której w dn. 6 sierpnia, potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2  – poinformowano w komunikacie.

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Prywatny dramat córki prowadzącej „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Krakowski sanepid szuka klientów restauracji

Ponieważ w sprawie wszczęto dochodzenie epidemiologiczne, krakowski sanepid poszukuje osób, które przebywały w tej konkretnej restauracji 3 sierpnia 2020 roku, gdyż mogły mieć one kontakt z osobą zakażoną.

Powiatowy Państwowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie apeluje o pilny kontakt telefoniczny pod numerami: 602-347-817, 12-684-40-33.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

sanepid
Fot. Highlight ID, Unsplash

Krakowski sanepid szuka osób, które 3 sierpnia odwiedziły restaurację McDonald’s na ulicy Grodzkiej 26.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech
  3. Stało się. W obecności prezydenta minister podpisał ważny dla Polski dokument
  4. Tajemnicze zaproszenia na grobach w polskim mieście. Tysiące listów pojawiło się na cmentarzu komunalnym
  5. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, „Facet musi jeść jak facet”

źródło: radiozet.pl

 

Poprzedni artykułUwaga: Podjęli decyzję o zamknięciu. Istniało zbyt duże zagrożenie życia i zdrowia
Następny artykułSłodki kotek wita się ze wszystkimi. Jak wam mija dzień?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.